• Panorama miasta Białystok, widok z lotu ptaka, z lewej strony znajduje się Pałac Branickich na środku Katedra Białostocka Kościół Farny

Bezpieczeństwo

 • cat13.05.2022 10:25

  Bajka łączy

  Przejście do artykułu o akcji profilaktycznej

  Głośne czytanie poprawia samopoczucie, zwalcza nieśmiałość, dodaje otuchy, działa na dziecko terapeutycznie. Tego potrzebują wszystkie dzieci, szczególnie te, które przybyły do nas z Ukrainy i muszą odnaleźć się w nowej rzeczywistości.

 • cat09.05.2022 15:52

  GDY SPOTKASZ DZIKA ...

  Przejście do artykułu o

  Funkcjonariusze Straży Miejskiej wraz z przedstawicielami Biura Zarządzania Kryzysowego w dniu dzisiejszym (09 maja) przeprowadzili akcję informacyjną. Mieszkańcom miasta przekazane zostały broszury ze wskazówkami co należy zrobić, kiedy wśród ludzi pojawią się dzikie zwierzęta, jakie są dostępne środki ostrożności, z kim się skontaktować i jakie służby poinformować w razie konieczności.

 • cat09.04.2022 14:50

  Syreny alarmowe w Białymstoku

  Rząd oraz minister spraw wewnętrznych i administracji zarządzili na 10 kwietnia, o godz. 8:41 w całej Polsce włączenie syren alarmowych dla upamiętnienia ofiar katastrofy smoleńskiej. Syreny w Białymstoku są w gestii wojewody podlaskiego. Nie mamy możliwości ich wyłączenia.

Do góry