Facebook icon
 • Panorama miasta Białystok, widok z lotu ptaka, z lewej strony znajduje się Pałac Branickich na środku Katedra Białostocka Kościół Farny

Aktualności

Aktualności

 • cat08.02.2021 15:36

  „Widzimisie” w Białymstoku

  Grafika: Konkurs

  W Białymstoku będzie można natknąć się na figurki „WidziMisiów”. Osiem rzeźb przedstawiających niedźwiadki ma pojawić się w różnych punktach miasta. Jeśli konkurs na opracowanie koncepcji projektowej figurek się powiedzie, miastu przybędzie kolejna atrakcja – zarówno dla mieszkańców, jak i turystów odwiedzających stolicę Podlasia.

 • cat08.02.2021 11:23

  Akcja „Słodki Białystok!”

  Tegoroczny tłusty czwartek zbliża się wielkimi krokami. Podlaskie Śniadanie Mistrzów wspólnie z Miastem Białystok organizuje akcję w ramach #wspieramygastro i prezentuje listę cukierni, piekarni i restauracji, które przygotowują na 11 lutego pączkową ofertę specjalną.

 • cat05.02.2021 12:14

  Epi-Centrum Nauki znów otwarte

  Przejście do artykułu o otwarciu Epi-Centrum

  W sobotę (6 lutego) Epi-Centrum Nauki w Białymstoku zostanie ponownie otwarte dla odwiedzających. To miejsce, w którym nauka spotyka się z zabawą, rozbudza kreatywność oraz pasję do odkrywania świata.

 • cat03.02.2021 14:41

  Twórcy szopek nagrodzeni

  Zwycięzcy miejskiego konkursu na najlepszą szopkę bożonarodzeniową otrzymali dziś (3 lutego) nagrody. Jury konkursowe wybrało trzech laureatów nagród głównych oraz przyznało trzy wyróżnienia.

 • cat03.02.2021 12:37

  Nominowani do nagrody literackiej

  Przejście do artykułu o nominowanych do nagrody literackiej

  Trzy książki i cztery tomiki poetyckie powalczą o 30. Nagrodę Literacką Prezydenta Miasta Białegostoku im. Wiesława Kazaneckiego. Kapituła ogłosiła nominacje spośród pięćdziesięciu zgłoszonych pozycji.

Do góry