• Panorama miasta Białystok, widok z lotu ptaka, z lewej strony znajduje się Pałac Branickich na środku Katedra Białostocka Kościół Farny

Biuletyn Bialystok.pl – informacje dla mieszkańców

Co miesiąc do białostoczan trafiają kolejne wydania Biuletynu Informacyjnego Urzędu Miejskiego – Białystok.pl.

Na 8 stronach biuletynu Urzędu Miejskiego można znaleźć najważniejsze informacje dotyczące tego, co dzieje się w mieście. Na łamach wydawnictwa prezentowani są także znani białostoczanie – najlepsi ambasadorzy naszego miasta w Polsce i świecie. Nie brakuje też prezentacji lokalnych firm, które odniosły sukces i pokazują, że działając w Białymstoku, można podbijać rynki krajowe i zagraniczne. Sporo miejsca zajmują zaproszenia na wydarzenia kulturalne, organizowane przez miejskie instytucje kultury.

Ponieważ biuletyn Białystok.pl wydawany jest w wersji tradycyjnej, czyli papierowej, w dużym stopniu dociera do starszych białostoczan, którzy często mogą być pozbawieni dostępu do informacji publikowanych przez miasto na stronie bialystok.pl oraz w mediach społecznościowych. Jednak liczymy na to, że ze względu na nowoczesną szatę graficzną, sięgają po niego także młodsi białostoczanie.

Biuletyn jest przygotowywany i wydawany przez pracowników Departamentu Komunikacji Społecznej Urzędu Miejskiego. Białystok skorzystał z dobrych praktyk innych dużych miast, które takie biuletyny wydają już od kilku lat. Wydawnictwo trafia bezpłatnie do mieszkańców Białegostoku.

Biuletyn w wersji elektronicznej:

Departament Komunikacji Społecznej

ul. Słonimska 1
15-950 Białystok
tel.: 85 869 6061

redakcja@um.bialystok.pl

Do góry