Facebook icon
  • Panorama miasta Białystok, widok z lotu ptaka, z lewej strony znajduje się Pałac Branickich na środku Katedra Białostocka Kościół Farny

Biuletyn Bialystok.pl debiutuje

Dodana: 06.10.2016 13:29

Kategorie: Prezydent Mieszkańcy

Jeszcze przed świętami Wielkanocnymi białostoczanie będą mogli zapoznać się z pierwszym wydaniem Biuletynu Informacyjnego Urzędu Miejskiego – Białystok.pl.

Na 8 stronach wydawanego raz w miesiącu biuletynu, będzie można znaleźć najważniejsze informacje dotyczące tego, co dzieje się w mieście. Na łamach wydawnictwa Urzędu Miejskiego prezentowani będą także znani białostoczanie, którzy są najlepszymi ambasadorami naszego miasta w Polsce i świecie. W pierwszym numerze są to łyżwiarki – siostry Natalia i Patrycja Maliszewskie, oraz aktor Adam Woronowicz. Nie zabraknie też prezentacji lokalnych firm, które odniosły sukces i pokazują, że działając w Białymstoku, można podbijać rynki krajowe i zagraniczne. Sporo miejsca zajmują zaproszenia na wydarzenia kulturalne, organizowane przez miejskie instytucje kultury.

Ponieważ biuletyn Białystok.pl wydawany jest w wersji tradycyjnej, czyli papierowej, będzie w dużym stopniu docierać do starszych białostoczan, którzy często mogą być pozbawieni dostępu do informacji publikowanych przez miasto na stronie www.bialystok.pl oraz w mediach społecznościowych. Jednak ze względu na nowoczesną szatę graficzną, na pewno sięgną po niego także młodsi białostoczanie.

Biuletyn jest przygotowywany i wydawany przez pracowników Departamentu Komunikacji Społecznej Urzędu Miejskiego. Białystok skorzystał z dobrych praktyk innych dużych miast, które takie biuletyny wydają już od kilku lat. Biuletyn w najbliższym czasie trafi bezpłatnie do mieszkańców Białegostoku.

Link: Biuletyn Informacyjny Urzędu Miejskiego wydanie 1 2021

Do góry