Facebook icon
  • Panorama miasta Białystok, widok z lotu ptaka, z lewej strony znajduje się Pałac Branickich na środku Katedra Białostocka Kościół Farny

Radni

  1. Katarzyna Ancipiuk
  2. Katarzyna Bagan - Kurluta
  3. Alicja Biały
  4. Maciej Biernacki
  5. Jacek Krzysztof Chańko
  6. Jowita Chudzik
  7. Henryk Dębowski
  8. Jarosław Grodzki
  9. Rafał Sebastian Grzyb
  10. Katarzyna Jamróz
  11. Piotr Jankowski
  12. Ksenia Juchimowicz
  13. Tomasz Kalinowski
  14. Katarzyna Kisielewska-Martyniuk - Wiceprzewodnicząca Rady Miasta
  15. Zbigniew Tomasz Klimaszewski
  16. Karol Konrad Masztalerz
  17. Joanna Misiuk
  18. Marcin Moskwa
  19. Paweł Myszkowski
  20. Stefan Nikiciuk - Wiceprzewodniczący Rady Miasta
  21. Andrzej Perkowski
  22. Łukasz Prokorym - Przewodniczący Rady Miasta
  23. Sebastian Jakub Putra
  24. Agnieszka Małgorzata Rzeszewska
  25. Mateusz Sawicki
  26. Katarzyna Siemieniuk
  27. Marek Stanisław Tyszkiewicz
  28. Konrad Zieleniecki

 

Radni według okręgów wyborczych, z których zostali wybrani

Okręg wyborczy nr 1 obejmujący osiedla: Przydworcowe, Piaski, Bema, Kawaleryjskie, Nowe Miasto

  1. Katarzyna Bagan - Kurluta
  2. Jacek Krzysztof Chańko
  3. Rafał Sebastian Grzyb
  4. Tomasz Kalinowski
  5. Konrad Zieleniecki

Okręg wyborczy nr 2 obejmujący osiedla: Centrum, Sienkiewicza, Białostoczek, Jaroszówka, Wygoda

  1. Alicja Biały
  2. Jowita Chudzik
  3. Henryk Dębowski
  4. Piotr Jankowski
  5. Marcin Moskwa
  6. Marek Stanisław Tyszkiewicz

Okręg wyborczy nr 3 obejmujący osiedla: Bojary, Piasta I, Piasta II, Skorupy, Mickiewicza, Dojlidy, Dojlidy Górne

  1. Katarzyna Ancipiuk
  2. Katarzyna Jamróz
  3. Zbigniew Tomasz Klimaszewski
  4. Stefan Nikiciuk
  5. Łukasz Prokorym

Okręg wyborczy nr 4 obejmujący osiedla: Zielone Wzgórza, Starosielce, Słoneczny Stok, Leśna Dolina, Młodych

  1. Maciej Biernacki
  2. Ksenia Juchimowicz
  3. Karol Konrad Masztalerz
  4. Sebastian Jakub Putra
  5. Katarzyna Siemieniuk

Okręg wyborczy nr 5 obejmujący osiedla: Antoniuk, Wysoki Stoczek, Dziesięciny I, Dziesięciny II, Bacieczki, Zawady

  1. Jarosław Grodzki
  2. Katarzyna Kisielewska - Martyniuk
  3. Joanna Misiuk
  4. Paweł Myszkowski
  5. Andrzej Perkowski
  6. Agnieszka Małgorzata Rzeszewska
  7. Mateusz Sawicki
Do góry