Facebook icon
 • Panorama miasta Białystok, widok z lotu ptaka, z lewej strony znajduje się Pałac Branickich na środku Katedra Białostocka Kościół Farny

Koronawirus

Aktualności

 • cat26.10.2020 15:14

  Czerwona strefa w całej Polsce

  Przejście do artykułu o czerwonej strefie w całej Polsce

  Cała Polska od soboty (24 października) znajduje się w czerwonej strefie. Ta decyzja rządu oznacza nowe, większe obostrzenia sanitarne. Wśród zmian są zajęcia zdalne również w klasach 4-8 szkół podstawowych, obowiązek przemieszczania się osób poniżej 16. roku życia pod opieką rodzica lub opiekuna, a także ograniczenia w funkcjonowaniu lokali gastronomicznych, sanatoriów oraz organizacji imprez, spotkań i zgromadzeń.

 • cat22.10.2020 15:24

  Białystok dba o seniorów

  Miniaturka_Białystok-Pomaga_565x246.png

  Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Białymstoku szuka wolontariuszy, którzy w czasie epidemii wyręczą seniorów w robieniu zakupów. Osoby starsze, które często zmagają się z różnego rodzaju schorzeniami, są grupą szczególnie zagrożoną w czasie pandemii koronawirusa. Powinni unikać miejsc zatłoczonych i jeśli nie muszą wychodzić, powinni zostać w domu.

 • cat22.10.2020 14:10

  Kultura i sport w Białymstoku – działanie w czerwonej strefie

  Sytuacja epidemiologiczna z dnia na dzień staje się coraz poważniejsza. Białystok od kilku dni jest w czerwonej strefie. Dlatego miejskie jednostki sportu i kultury muszą działać według innych zasad, niż dotychczas.

Do góry