Facebook icon
  • Panorama miasta Białystok, widok z lotu ptaka, z lewej strony znajduje się Pałac Branickich na środku Katedra Białostocka Kościół Farny

Sala obsługi interesantów

Dodana: 04.01.2021 12:00

Od nowego roku mieszkańcy naszego miasta mogą załatwiać swoje sprawy urzędowe w bardziej komfortowych i bezpiecznych warunkach niż dotychczas. W Urzędzie Miejskim w Białymstoku przy ul. Słonimskiej 1 powstała nowa sala obsługi interesantów.

Od czasu, kiedy pandemia wymusiła na wszystkich konieczność ograniczenia kontaktów, urzędnicy Urzędu Miejskiego w Białymstoku przy ul. Słonimskiej 1 spotykali się z interesantami w holu, na parterze budynku. Teraz na półpiętrze powstała nowa sala obsługi interesantów. Jest tam pięć stanowisk, dla bezpieczeństwa oddzielonych szybą, wyposażonych w komputery i telefony. Stanowiska te będą czynne w godzinach pracy urzędu.

– Chcemy, aby nasi mieszkańcy mieli komfortowe warunki podczas pobytu w urzędzie i mogli załatwiać swoje sprawy w sposób dla nich najdogodniejszy – powiedział prezydent Białegostoku Tadeusz Truskolaski. 

Dyżury przy poszczególnych stanowiskach będą pełnić urzędnicy trzech departamentów: skarbu, ochrony środowiska i architektury. W razie potrzeby – także inni. Ze względu na pandemię zachęcamy nadal mieszkańców Białegostoku, aby wcześniej umawiali się telefonicznie na spotkanie z urzędnikiem i wizytę w urzędzie. Numery telefonów poszczególnych departamentów są dostępne na stronie miasta www.bialystok.pl.

Anna Kowalska

 

Do góry