Facebook icon
  • Panorama miasta Białystok, widok z lotu ptaka, z lewej strony znajduje się Pałac Branickich na środku Katedra Białostocka Kościół Farny

Noc Muzeów 2021

Dodana: 13.05.2021 14:27

W sobotę (15 maja) odbędzie się Noc Muzeów. Białostockie placówki przygotowały program wydarzeń, głównie online, z myślą o mieszkańcach.

Co roku Noc Muzeów przyciągała do białostockich muzeów, galerii i innych placówek tłumy białostoczan. W tym roku, ze względu na epidemię koronawirusa i działalność placówek w reżimie sanitarnym, będzie inaczej. Większość wydarzeń została przeniesiona do internetu.

Na Noc Muzeów zapraszają między innymi Galeria Arsenał, Muzeum Pamięci Sybiru i Muzeum Wojska. Swoje propozycje przygotował także Uniwersytet Medyczny. Szczegóły są dostępne w załączniku.

Warto także wiedzieć, że w Noc Muzeów Epi-Centrum Nauki organizuje zwiedzanie bez biletu w godz. 19.00-21.00. Centrum planuje też szereg pokazów naukowych i dodatkowych atrakcji. Aby wziąć udział w tym wydarzeniu, należy się wcześniej zarejestrować na stronie internetowej. Szczegóły są dostępne na Facebooku „Epi-Centrum Nauki”.

Kamila Bogacewicz

Noc Muzeów - harmonogram wydarzeń

rozmiar: 31,21 KB DOCX pobierz
Do góry