• Panorama miasta Białystok, widok z lotu ptaka, z lewej strony znajduje się Pałac Branickich na środku Katedra Białostocka Kościół Farny

Menu Galerie, Muzea, Teatry i inne

Stadion Miejski

Zapraszamy serdecznie na zwiedzanie Stadionu Miejskiego w Białymstoku. W czasie tej wycieczki każdy będzie miał możliwość poczuć się jak prawdziwy piłkarz. Jest to bowiem możliwość zwiedzania miejsc, które nie są dostępne dla kibiców w czasie meczu. Murawa, szatnia Jagiellonii czy też Galeria Sław Tomasza Frankowskiego – to niektóre z miejsc, które będą mogli ujrzeć zwiedzający.

W przypadku grup zorganizowanych powyżej 10 osób, opłata za osobę wynosi 3,50 zł. Opłata nie dotyczy opiekunów, którzy zawsze zwiedzają Stadion za darmo. Możliwe jest również zwiedzanie w mniejszym gronie (minimalna liczba osób to 5), wtedy opłata za osobę dorosłą wynosi 7 zł, a za dziecko wieku 8-17 lat 3,50 zł. Młodsze dzieci i osoby niepełnosprawne zwiedzają Stadion za darmo.

Zapraszamy od poniedziałku do piątku między 9 i 15. Zwiedzanie jest możliwe tylko po wcześniejszej rezerwacji. Jeżeli będą Państwo potrzebować faktury to koniecznie muszą Państwo o tym poinformować w czasie dokonywania rezerwacji. Zwiedzanie trwa ok. 1-1,5 godz.

Zapraszamy do kontaktu.

adres: Słoneczna 1, 15-323 Białystok

tel: 533 735 166

https://stadion.bialystok.pl/stadion-miejski-w-bialymstoku

 

Do góry