• Panorama miasta Białystok, widok z lotu ptaka, z lewej strony znajduje się Pałac Branickich na środku Katedra Białostocka Kościół Farny

Zmiana organizacji ruchu na ulicy Władysława Raginisa

Dodana: 17.11.2023 11:39

Kategorie: Utrudnienia drogowe

Informujemy, że od 20 listopada 2023 r. w godzinach porannych, na ulicy Władysława Raginisa, planowane jest wprowadzenie następujących zmian w organizacji ruchu:

  • Ruch kołowy na ul. Wł. Raginisa, na odcinku od skrzyżowana z ulicami: Rycerską i Baśniową, do skrzyżowania z ulicami Jaroszówka i Jutrzenki, zostanie skierowany z jezdni prawej (istniejącej) na nowo wybudowaną jezdnię lewą.
  • Wlot ul. Jaroszówka zostanie otwarty dla ruchu.
  • Wlot ul. Baśniowej (naprzeciw ul. Rycerskiej) oraz ul. Jutrzenki, zostanie zamknięty, a dojazd do obu ulic zapewniony będzie ulicą Baśniową (naprzeciw ul. Uśmiechu).
  • Ruch rowerowy na ul. Wł. Raginisa zostanie przeniesiony na stronę lewą, a następnie skierowany na ulice: Rycerską, Przytulną i Jaroszówka do ul. Wł. Raginisa, gdzie do granic miasta odbywał się będzie po stronie prawej.

Powyższe utrudnienia obowiązywać będą do momentu wprowadzenia kolejnego etapu prac. Związane są one z przebudową i rozbudową ul. Władysława Raginisa do granicy Miasta Białystok – wylot drogi wojewódzkiej Nr 676 w stronę Supraśla, realizowaną przez Podlaski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Białymstoku.

Do góry