• Panorama miasta Białystok, widok z lotu ptaka, z lewej strony znajduje się Pałac Branickich na środku Katedra Białostocka Kościół Farny

Mistrzowie Short Track

Dodana: 11.05.2023 14:45

Kategorie: Edukacja

Short track. Egzotyczna dyscyplina sportu. MISTRZOWIE tej dyscypliny są ABSOLWENTAMI XIII LO! Spotkanie z  reprezentantami kadry Polski w łyżwiarstwie szybkim na torze krótkim odbyło się w dniu 28.03.2023 r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego nr 1 w Białymstoku.

Wśród gości znaleźli się: trenerka - pani Urszula Kamińska oraz jej podopieczni: Patrycja Maliszewska, Hanna Sokołowska, Gabriela Topolska, Paweł Adamski, Łukasz Kuczyński, Mateusz Mikołajuk, Michał Niewiński.

Krótki przegląd ostatniego sezonu sportowego uzmysłowił uczestnikom spotkania, jak wiele siły, talentu i uporu trzeba, by sięgać po laury.

Jednak, co podkreślał każdy zawodnik, warto o to walczyć, warto pracować, uczyć się i pokonywać trudności, by poznać smak zwycięstwa, by udowodnić sobie i innym, że zasłużyło się na medal. Skoro były gwiazdy sportu, to była i "ścianka", i autografy, ale przede wszystkim było dużo pozytywnej energii!!

Do góry