• Panorama miasta Białystok, widok z lotu ptaka, z lewej strony znajduje się Pałac Branickich na środku Katedra Białostocka Kościół Farny

Departament Komunikacji Społecznej

ul. Słonimska 1

15-950 Białystok

tel.: 85 879 79 79

opinia@um.bialystok.pl

Formularz kontaktowy

Silent Disco w Białymstoku

Dodana: 24.08.2023 13:21

Czas na pierwsze Silent Disco pod parasolkami w Białymstoku. W niedzielę (27 sierpnia) przy ulicy Kilińskiego mieszkańcy w każdym wieku będą mogli wziąć udział w nietypowym pożegnaniu lata. Partnerem wydarzenia jest Miasto Białystok.

Na koniec tygodnia (w niedzielę, 27 sierpnia) odbędzie się „Kolorowe pożegnanie lata pod parasolkami” czyli Silent Disco. To nietypowa zabawa taneczna, bo wokół panuje cisza, a ludzie tańczą w rytm swojej ulubionej muzyki. Wydarzenie przy ul. Kilińskiego potrwa od godz. 18.00 do 22.00. Do wyboru będą letnie rytmy latino, klasyki dawnych lat, albo popularne radiowe przeboje.

– Tę wyjątkową atmosferę Silent Disco, gdzie każdy uczestnik będzie mógł cieszyć się ulubionymi utworami, zapewniają słuchawki, a każdy może tańczyć do swojego własnego rytmu – powiedział zastępca prezydenta Rafał Rudnicki. – Wszystkich mieszkańców i turystów zapraszam do udziału w tym tanecznym wydarzeniu.

W słuchawkach każdy będzie miał trzy kanały muzyczne do wyboru – na każdym inny rodzaj muzyki. Na tych kanałach zabawę poprowadzi trzech DJ-ów (DJ Verossi, DJ HAL, DJ Castano).

Miasto Białystok wsparło finansowo tę imprezę. Wstęp jest wolny.

Więcej informacji znajduje się w wydarzeniu „Kolorowe Pożegnanie Lata pod Parasolkami – Silent Disco w Białymstoku”.

Kamila Bogacewicz

Plakat: Silent Disco Party Kolorowe Pożegnanie Lata pod Parasolkami, 27.08.2023 r w godz. 18:00-22:00. Wstęp wolny

Do góry