• Panorama miasta Białystok, widok z lotu ptaka, z lewej strony znajduje się Pałac Branickich na środku Katedra Białostocka Kościół Farny

Departament Komunikacji Społecznej

ul. Słonimska 1

15-950 Białystok

tel.: 85 879 79 79

opinia@um.bialystok.pl

Formularz kontaktowy

Porozumienie między Jagiellonią a Stadionem

Dodana: 13.07.2023 14:32

Spółka „Stadion Miejski” i Jagiellonia Białystok S.S.A. zawarły porozumienie dotyczące najmu lóż Skybox na stadionie. Stało się to możliwe dzięki zaangażowaniu się w tę sprawę prezydenta Białegostoku Tadeusza Truskolaskiego. 

Oświadczenie

Informujemy, że porozumienie między Spółką „Stadion Miejski” w Białymstoku a Jagiellonią Białystok S.S.A., dotyczące najmu lóż Skybox na stadionie, zostało wypracowane.

Spółka Stadion Miejski będzie wynajmować loże Skybox, a warunki uczestnictwa w każdym wydarzeniu najemcy będą ustalać bezpośrednio z każdym organizatorem. W przypadku meczów będzie to bezpośrednio Jagiellonia. Każdy przyszły najemca będzie zobowiązany do wykupienia pakietu biletowego na sezon PKO BP Ekstraklasy 2023/2024 dla użytkowników lóż Skybox. Zakup będzie możliwy wyłącznie w Klubie.

Porozumienie, osiągnięte dzięki zaangażowaniu się Pana Prezydenta Tadeusza Truskolaskiego, pozwoliło zamknąć problem w najbliższym sezonie piłkarskim. 

 

Zarząd Spółki Stadion Miejski                                    Prezes Jagiellonii Białystok S.S.A

Oświadczenie Stadionu i Jagiellonii

rozmiar: 226,86 KB PDF pobierz
Do góry