• Panorama miasta Białystok, widok z lotu ptaka, z lewej strony znajduje się Pałac Branickich na środku Katedra Białostocka Kościół Farny

Departament Komunikacji Społecznej

ul. Słonimska 1

15-950 Białystok

tel.: 85 879 79 79

opinia@um.bialystok.pl

Formularz kontaktowy

Porozmawiajmy o Białymstoku

Dodana: 04.03.2024 13:11

Prezydent Tadeusz Truskolaski zaprasza mieszkańców Białegostoku na spotkanie w najbliższą środę (6 marca) i czwartek (7 marca). To dobra okazja, aby porozmawiać o naszym mieście.

Białystok w ostatnich latach bardzo się zmienił i wypiękniał, a mieszkańcom żyje się tu coraz lepiej i bezpieczniej. Potwierdzają to nie tylko różnego rodzaju rankingi, ale także turyści i osoby odwiedzające nasze miasto. To efekt wielu ważnych inwestycji i decyzji podejmowanych przez władze miasta i radnych we współpracy z mieszkańcami. Jak białostoczanie postrzegają swoje miejsce do życia? Co jeszcze ich zdaniem należałoby zmienić? Jakie mają problemy? O tym wszystkim można rozmawiać podczas cyklu spotkań z prezydentem, radnymi, urzędnikami. Najbliższe odbędą się jeszcze w tym tygodniu:

  • dla mieszkańców osiedli: Bojary, Piasta I, Piasta II, Skorupy, Mickiewicza, Dojlidy oraz Dojlidy Górne – spotkanie 6 marca (środa) o godz. 17.30 w Szkole Podstawowej Nr 46 przy ul. Słonimskiej 38 (sala gimnastyczna),
  • dla mieszkańców osiedli: Młodych, Zielone Wzgórza, Starosielce, Słoneczny Stok oraz Leśna Dolina – spotkanie 7 marca (czwartek) o godz. 17.30 w Szkole Podstawowej Nr 44 przy ul. Rumiankowej 13 (sala gimnastyczna).

– Spotkajmy się, aby razem zmieniać Białystok. Zapraszam serdecznie, to dobra okazja do rozmowy o naszym mieście i  potrzebach mieszkańców – zachęca prezydent Tadeusz Truskolaski. 

 

Magdalena Gajewska

Do góry