• Panorama miasta Białystok, widok z lotu ptaka, z lewej strony znajduje się Pałac Branickich na środku Katedra Białostocka Kościół Farny

Departament Komunikacji Społecznej

ul. Słonimska 1

15-950 Białystok

tel.: 85 879 79 79

opinia@um.bialystok.pl

Formularz kontaktowy

Nowe trybuny w SP 50

Nowe trybuny w hali Szkoły Podstawowej nr 50 są już gotowe. O tym, jak się na nich kibicuje, przekonać się będzie można dziś (21 marca) podczas meczu siatkówki.

Od dziś w Szkole Podstawowej nr 50 z Oddziałami Integracyjnymi na uczniów czekają nowe trybuny. Podczas rozgrywanych tu meczów kibicować drużynom będzie mogło o 200 osób więcej niż wcześniej – na trybunach jest miejsce dla 600 kibiców.

– Jednym z priorytetów Miasta jest zapewnienie komfortowych warunków najmłodszym mieszkańcom Białegostoku. Na nowych trybunach pomieści się więcej uczniów i będzie im zdecydowanie wygodniej oglądać wydarzenia sportowe odbywające się w tej placówce – powiedział prezydent Białegostoku Tadeusz Truskolaski.

Dopingowanie sportowców na nowych trybunach to będzie przyjemność. Pierwsi kibice zasiądą na nich dziś o godz. 20.30 podczas meczu I ligi siatkówki REA BAS Białystok – Mickiewicz Kluczbork. To właśnie w tym miejscu rozgrywane są mecze I ligi Tauron Siatkówki Mężczyzn.

Zakup trybun składanych teleskopowo do sali gimnastycznej SP 50 to koszt 145 tys. zł. Zadanie zostało sfinansowane w ramach wydatków bieżących Departamentu Edukacji UM.

Opracowanie: Agnieszka Błachowska  

Do góry