Facebook icon
  • 200521 pano-1.jpg

Nieuczciwość w sieci

Dodana: 05.05.2020 13:23

Ostrzegamy przed stroną udającą stronę internetową Urzędu Miejskiego w Białymstoku Wschodzący Białystok – Oficjalny Portal Miasta. Prosimy o ostrożność i uważne sprawdzanie adresów stron. Informacje prezentowane na fałszywej stronie są nieprawdziwe.

Strona Urzędu Miejskiego w Białymstoku Wschodzący Białystok korzysta z domeny bialystok.pl, która jest zarządzana przez Naukową i Akademicką Sieć Komputerową. Ktoś próbuje podszyć się pod oficjalną stronę Miasta wykorzystując w swojej domenie naszą nazwę. To jest domena przekierowująca na stronę Miasta, co sugeruje, że zamieszczony tam plik znajduje się na serwerze miasta. A to nie jest prawda.

Strona zawiera m.in. pakiet wyborczy. Oświadczamy, że to nie są treści zamieszczane przez pracowników Urzędu Miejskiego w Białymstoku. Prosimy naszych czytelników o ostrożność i uważne sprawdzanie adresów stron. Stworzenie fikcyjnego profilu określonej osoby lub firmy może naruszać jej dobra osobiste, w szczególności prawo do dobrego imienia lub wizerunku. Dlatego analizujemy możliwość podjęcia odpowiednich czynności w tej sprawie.

Anna Kowalska

Do góry