• Panorama miasta Białystok, widok z lotu ptaka, z lewej strony znajduje się Pałac Branickich na środku Katedra Białostocka Kościół Farny

Departament Komunikacji Społecznej

ul. Słonimska 1

15-950 Białystok

tel.: 85 879 79 79

opinia@um.bialystok.pl

Formularz kontaktowy

Niedzielny festyn obywatelski

Dodana: 19.09.2022 13:05

W minioną niedzielę na miejskich Plantach, w prawdziwie familijnej atmosferze odbył się Białostocki Festyn Obywatelski, podczas którego można było zapoznać się z projektami najnowszej edycji Budżetu Obywatelskiego 2023. Uczestników tego wydarzenia odwiedził prezydent Tadeusz Truskolaski.

Festyn obywatelski, który odbył się 18 września na Plantach obok fontanny przy Alei Zakochanych, przyciągnął uwagę wielu białostoczan. Można tam było ciekawie spędzić czas od południa do godziny 18. Podczas tego wydarzenia można było poznać zasady głosowania oraz ogólnomiejskie i osiedlowe projekty, na które będzie można głosować w najnowszej edycji Budżetu Obywatelskiego 2023. Głosowanie rozpocznie się już 3 października.

Na festynie nie zabrakło atrakcji dla dorosłych i dzieci w różnym wieku. Zostały przygotowane animacje, gry, konkursy, malowanie twarzy i bańki mydlane. Była wata cukrowa, dmuchańce i zaaranżowane kąciki malucha.

Opracowanie: Agnieszka Błachowska

Do góry