• Panorama miasta Białystok, widok z lotu ptaka, z lewej strony znajduje się Pałac Branickich na środku Katedra Białostocka Kościół Farny

Departament Komunikacji Społecznej

ul. Słonimska 1

15-950 Białystok

tel.: 85 879 79 79

opinia@um.bialystok.pl

Formularz kontaktowy

Jagiellonia Białystok walczy o mistrzostwo

Dodana: 21.05.2024 15:43

W sobotę, 25 maja, Jagiellonia Białystok powalczy o tytuł Mistrza Polski Ekstraklasy. Na Stadionie Miejskim w Białymstoku mecz z Wartą Poznań będzie oglądało około 22 tysięcy kibiców. Dla tych, którym zabrakło biletów Miasto Białystok ustawi telebim na Rynku Kościuszki do wspólnego oglądania.

Telebim stanie przy Ratuszu Miejskim na Rynku Kościuszki i od godziny 17.30 będzie można poczuć atmosferę piłkarskiego święta.

– Jagiellonia jest  liderem, faworytem w walce o swoje pierwsze w historii mistrzostwo – mówi prezydent Białegostoku Tadeusz Truskolaski – To ogromny sukces wszystkich osób związanych z Jagiellonią. Bardzo cieszę się ze stadion będzie wypełnione po brzegi.

Już na kilka dni przed meczem o mistrzostwo Rynek Kościuszki i droga dojazdowa na Stadion Miejski zostaną udekorowane żółto – czerwonymi flagami, w barwach Jagiellonii Białystok.

Dzięki wysiłkowi całej Jagiellonii – piłkarzy, trenerów, sztabu – dziś białostoczanie mogą być dumni z drużyny. Sezon 2023/2024 był pełen zwycięstw, niezapomnianych emocji i niełatwych wyzwań.

Urszula Boublej

Do góry