Facebook icon
  • Panorama miasta Białystok, widok z lotu ptaka, z lewej strony znajduje się Pałac Branickich na środku Katedra Białostocka Kościół Farny

Festyn rodzinny na Antoniuku

Dodana: 24.08.2021 11:45

Animacje, gry i zabawy, bezpłatne lody – te i inne atrakcje będą czekały na uczestników festynu rodzinnego „Pożegnanie lata”. Miasto Białystok zaprasza mieszkańców 28 sierpnia do Parku Antoniuk.

Za kilka dni, w sobotę 28 sierpnia, w godzinach od 12.00 do 17.00, w Parku Antoniuk przy ulicy Wierzbowej odbędzie się festyn rodzinny „Pożegnanie Lata”. Podczas wydarzenia dostępne będą liczne atrakcje i animacje, oraz stoiska: Epicentrum Nauki, fundacji POLZA, OWOP-u, fundacji Spe Salvi, stowarzyszenia KLANZA, Straży Miejskiej i Policji oraz Urzędu Miejskiego w Białymstoku.

– Naszym założeniem jest integracja rodzin. Jest to także odpowiedź na potrzeby wspólnych spotkań, które uniemożliwiała pandemia. Mam nadzieję, że mieszkańcy w każdym wieku znajdą atrakcje dla siebie. Zechcą skorzystać z okazji do spotkania i rozmowy – powiedział zastępca prezydenta Przemysław Tuchliński.

W programie festynu znajdują się między innymi kąciki malucha, do malowania twarzy, zumba. Najmłodsi będą mogli pograć w gry oraz skorzystać z eurobunge i dmuchańców. W ramach poczęstunku na mieszkańców będą czekać lody i jabłka.

W trakcie wydarzenia przygotowane zostanie stoisko, gdzie chętni będą mogli spisać się w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań.

Opracowanie: Kamila Bogacewicz

Tekst alternatywny do plakatu

rozmiar: 12,7 KB DOCX pobierz
Do góry