• Ilustracja do artykułu 1920x450.jpg

Festyn na Wysokim Stoczku

Dodana: 13.06.2018 13:34

Kategorie: Aktualności Budżet Obywatelski BO2018 Festyn

W najbliższy weekend białostoczanie mogą wybrać się na kolejne festyny rodzinne. Jedno z takich wydarzeń odbędzie się 17 czerwca na Wysokim Stoczku. Będzie to realizacja zwycięskiego projektu z Budżetu Obywatelskiego 2018.

W niedzielę (od godz. 13.30) przy ul. Ks. Abp. R. Jabłrzykowskiego zostanie zorganizowany festyn dla mieszkańców miasta. Na to wydarzenie zapraszają prezydent Białegostoku i parafia pw. Zmartwychwstania Pańskiego. Ciekawych atrakcji na pewno nie zabraknie. Będą czekały dmuchańce, gry i zabawy, muzyka oraz tańce. Organizatorzy zaplanowali poczęstunek. Warto zarezerwować sobie czas i wybrać się na ten festyn.

– O zorganizowanie takiego festynu zabiegali sami mieszkańcy zgłaszając, a następnie głosując na projekt z Budżetu Obywatelskiego – mówi prezydent Tadeusz Truskolaski. – W trakcie głosowania to przedsięwzięcie poparło prawie 900 osób. Zapraszam do udział w tym wydarzeniu.

W ubiegłym tygodniu, w ramach Budżetu Obywatelskiego odbyły się trzy wydarzenia na Dojlidach, Leśnej Dolinie i Piaskach. Kolejne takie festyny będą organizowane w letnim sezonie aż do września.

Kamila Bogacewicz

Zaproszenie na festyn rodzinny

Do góry