• Panorama miasta Białystok, widok z lotu ptaka, z lewej strony znajduje się Pałac Branickich na środku Katedra Białostocka Kościół Farny

Departament Komunikacji Społecznej

ul. Słonimska 1

15-950 Białystok

tel.: 85 879 79 79

opinia@um.bialystok.pl

Formularz kontaktowy

E-kolejka w Urzędzie Miejskim

Dodana: 25.07.2023 09:26

Przypominamy i zachęcamy białostoczan do umawiania wizyt przez e-kolejkę w Urzędzie Miejskim w Białymstoku. Elektroniczny system rezerwacji obejmuje lokalizacje przy ulicach: Słonimskiej 1, Słonimskiej 2/2 i Branickiego 3/5. E-kolejka umożliwia rezerwację wizyt na konkretny dzień i godzinę.

Z systemu elektronicznej rezerwacji mieszkańcy mogą korzystać umawiając wizyty w urzędzie przy ulicy J.K. Branickiego 3/5 w następującym zakresie: dowody osobiste, rejestracja pojazdów, sprawy meldunkowe, nadanie numeru PESEL, prawo jazdy oraz działalność gospodarcza i licencje. Zakres e-kolejki w budynku przy ulicy Słonimskiej 1 obejmuje departamenty: architektury, ochrony środowiska, skarbu, finansów miasta. Natomiast w budynku przy ulicy Słonimskiej 2/2 – departament geodezji.

– E-kolejka funkcjonująca w Urzędzie Miejskim umożliwia mieszkańcom zaplanowanie wizyty i szybki kontakt z pracownikami. To ułatwia i przyspiesza załatwianie spraw urzędowych. Warto korzystać z tego udogodnienia – podkreśla prezydent Białegostoku Tadeusz Truskolaski.

Warto pamiętać o punktualnym przybyciu do urzędu, jednak nie wcześniej niż około 10-15 minut przed umówioną wizytą. Nieprzybycie na umówioną godzinę jest traktowane jako rezygnacja. Wizyty można rezerwować na stronie urzędu w e-kalendarzu.

Opracowanie: Agnieszka Błachowska

Do góry