Facebook icon
  • Rynek Kościuszki w Białymstoku

Codzienne konferencje

Dodana: 16.03.2020 14:34

W związku z dynamicznymi zmianami, dotyczącymi sytuacji związanej z koronawirusem, codziennie o godz. 11.00 (z wyjątkiem niedziel), będą odbywać się konferencje z udziałem prezydenta Białegostoku i jego zastępców. Streamingi będą udostępniane na miejskich profilach w mediach społecznościowych.    

W spotkaniach online z dziennikarzami i mieszkańcami miasta będą uczestniczyć prezydent Białegostoku Tadeusz Truskolaski, jego zastępcy Rafał Rudnicki i Przemysław Tuchliński, komendant Straży Miejskiej Krzysztof Kolenda, dyrektor Biura Zarządzania Kryzysowego Andrzej Sitko.  

Podczas codziennych konferencji będą przekazywane zaktualizowane informacje na temat sytuacji i zmian w mieście, związanych ze stanem zagrożenia epidemicznego w Polsce. Ponadto uczestnicy spotkań będą odpowiadać na pytania dziennikarzy i internautów, zadawane w komentarzach pod relacjami.

Informacje przekazane podczas dzisiejszej konferencji, która odbyła się o godz. 11.00 w Centrum Aktywności Społecznej, można znaleźć m.in. na profilu miejskim Wschodzący Białystok na Facebooku. Transmisje są także dostępne na Twitterze i YouTube.

Agnieszka Błachowska


Do góry