• Panorama miasta Białystok, widok z lotu ptaka, z lewej strony znajduje się Pałac Branickich na środku Katedra Białostocka Kościół Farny

Seniorze, bądź bezpieczny zimą - spotkanie z funkcjonariuszami Straży Miejskiej w Białymstoku

Dodana: 13.12.2022 10:33

Kiedy temperatura powietrza spada, a dni robią się coraz krótsze, warto przypomnieć sobie podstawowe zasady bezpieczeństwa obowiązujące w okresie zimowym.

Zapraszamy na spotkanie z funkcjonariuszami Straży Miejskiej w Białymstoku, którzy omówią zagrożenia wynikające z niekorzystnych warunków atmosferycznych. Seniorzy dowiedzą się, jak zapobiec wychłodzeniu i odmrożeniu ciała, w jaki sposób bezpiecznie korzystać z urządzeń grzewczych, kto jest odpowiedzialny za odśnieżanie i odlodzenia chodnika oraz na co zwrócić uwagę podczas podróży samochodem czy transportem publicznym.

Spotkanie odbędzie dnia 15 grudnia 2022 r. w Centrum Aktywności Społecznej w Białymstoku przy ul. Św. Rocha 3 w godz. 14.30 - 16.30. Wstęp wolny.

Organizatorami spotkania są Miasto Białystok oraz Fundacja Białystok DziałaMY. Zadanie jest finansowane z budżetu Miasta Białegostoku.

Wydarzenie jest trzecim i ostatnim z cyklu spotkań edukacyjnych na temat bezpieczeństwa seniorów skierowanych do Białostoczan w wieku 60 lat i więcej.

Do góry