• Panorama miasta Białystok, widok z lotu ptaka, z lewej strony znajduje się Pałac Branickich na środku Katedra Białostocka Kościół Farny

Konsultacje społeczne uchwały w sprawie określenia wysokości opłat za korzystanie z wychowania przedszkolnego

Dodana: 28.04.2023 08:36

Prezydent Miasta Białegostoku przedstawia do konsultacji społecznych projekt uchwały w sprawie określenia wysokości opłat za korzystanie z wychowania przedszkolnego dzieci objętych wychowaniem przedszkolnym do końca roku szkolnego w roku kalendarzowym, w którym kończą 6 lat w prowadzonych przez Gminę Białystok jednostkach oświatowych.

Konsultacje przeprowadza się w celu poznania opinii w zakresie projektu uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie określenia wysokości opłat za korzystanie z wychowania przedszkolnego dzieci objętych wychowaniem przedszkolnym do końca roku szkolnego w roku kalendarzowym, w którym kończą 6 lat w prowadzonych przez Gminę Białystok jednostkach oświatowych.

Opinie do projektu uchwały należy składać w formie pisemnej za pomocą ankiety konsultacyjnej do dnia 15 maja 2023 r.

Opinie można dostarczyć osobiście do siedziby Departamentu Edukacji Urzędu Miejskiego w Białymstoku, ul. Legionowa 7, bądź przesłać na adres e-mail: dkakareko@um.bialystok.pl.

Ogłoszenie o konsultacjach (skan)

rozmiar: 582.04 KB PDF pobierz

Ogłoszenie o konsultacjach (do odczytu)

rozmiar: 48.5 KB DOC pobierz

Projekt uchwały (do odczytu)

rozmiar: 308.79 KB PDF pobierz

Ankieta konsultacyjna (skan)

rozmiar: 294.52 KB PDF pobierz

Ankieta konsultacyjna (do odczytu)

rozmiar: 35 KB DOC pobierz
Do góry