• Panorama miasta Białystok, widok z lotu ptaka, z lewej strony znajduje się Pałac Branickich na środku Katedra Białostocka Kościół Farny

FESTYN EDUKACYJNO-ZAWODOWY w Zespole Szkół Zawodowych Nr 5 im. Gen. Ignacego Prądzyńskiego w Białymstoku

Dodana: 26.05.2023 09:30

Kategorie: Edukacja

Dyrekcja Zespołu Szkół Zawodowych nr 5 im. Gen. Ignacego Prądzyńskiego w Białymstoku, w imieniu uczniów, nauczycieli i pracodawców, gorąco zaprasza uczniów klas siódmych i ósmych szkół podstawowych na FESTYN EDUKACYJNO-ZAWODOWY w ramach Dni Otwartych Szkoły.

Impreza odbędzie się 30.05.2022r., w godzinach 10:00-15:00 na terenie Zespołu Szkół Zawodowych nr 5 (ul.  Antoniuk Fabryczny 40, 15-741 Białystok).

Planowana inicjatywa pozwoli zapoznać się uczniom szkół podstawowych z ofertą edukacyjną szkoły, a także odwiedzić stoiska, na których prezentowane będą poszczególne zawody.

Wydarzenie umożliwi udział w wielu ciekawych konkursach z nagrodami.

Zadbają o to przedstawiciele firm, m.in.:

  • Polskie Stowarzyszenie Dekarzy oraz partnerzy projektu edukacyjnego Zawód Przyszłości Dekarz – firmy: Blachy Pruszyński/Mobilne Centrum Szkoleniowe/Blachotrapez;
  • Danwood S.A;
  • PREFBET;
  • JAZ-BUD SAWICKI Spółka komandytowa.

Naszym celem jest pokazanie młodym ludziom, że podjęcie nauki w szkole branżowej lub w technikum, które bezpośrednio przygotowują do zawodu, jest dobrą decyzją. Fachowa wiedza i zdobycie praktycznego doświadczenia mogą zaowocować szybkim znalezieniem pracy, a w przyszłości rozwinięciem własnego, dobrze prosperującego biznesu. Nie zamyka to także drogi do dalszego kształcenia.

Zapraszamy! Przyjdź i sprawdź!

JEDNA SZKOŁA, WIELE MOŻLIWOŚCI

Strona internetowa szkoły: www.zsz5.pl

Facebook szkoły: https://fb.watch/kIt5BgOX_6/

 

Do góry