• Panorama miasta Białystok, widok z lotu ptaka, z lewej strony znajduje się Pałac Branickich na środku Katedra Białostocka Kościół Farny

Departament Komunikacji Społecznej

ul. Słonimska 1

15-950 Białystok

tel.: 85 879 79 79

opinia@um.bialystok.pl

Formularz kontaktowy

Życzenia dla białostoczanek

Dodana: 08.03.2023 14:45

Samorządowcy z Urzędu Miejskiego w Białymstoku, jak co roku, pamiętali dziś (8 marca) o mieszkankach miasta i ich święcie. Z okazji Dnia Kobiet wiele pań zostało obdarowanych kwiatami i życzeniami.

Już o poranku w okolicy centrum przesiadkowego przy Alei J. Piłsudskiego i H. Sienkiewicza pojawili się zastępcy prezydenta Białegostoku Rafał Rudnicki i Przemysław Tuchliński z naręczami tulipanów. Kwiaty wręczali przechodzącym paniom.

– To już taka nasza tradycja. Od wielu lat przychodzimy w to miejsce ósmego marca, aby uprzyjemnić ten świąteczny dzień naszym mieszkankom – powiedział Rafał Rudnicki.

Kwiaty i życzenia z ich rąk otrzymały także białostockie seniorki. Zastępcy prezydenta odwiedzili je po południu w Centrum Aktywności Społecznej.

– Życzymy, aby wszystkim białostoczankom żyło się w naszym mieście jak najlepiej, aby były szczęśliwe i radosne – mówił Przemysław Tuchliński. –  Niech każdą z pań otacza życzliwość i szacunek.

Z miłą niespodzianką spotkały się także te mieszkanki, które dziś odwiedzały Departament Obsługi Mieszkańców Urzędu Miejskiego przy ul. J. Branickiego. Tam też czekały na nie kwiaty.

Anna Kowalska

Do góry