Facebook icon
  • Panorama miasta Białystok, widok z lotu ptaka, z lewej strony znajduje się Pałac Branickich na środku Katedra Białostocka Kościół Farny

Zmiana formy debaty o lotnisku Krywlany

Dodana: 14.04.2021 08:20

W związku z pismem Powiatowego Inspektora Sanitarnego, które wpłynęło we wtorek (13 kwietnia) do Urzędu Miejskiego w Białymstoku zmienia się formuła dzisiejszej debaty o lotnisku Krywlany.

Szanowni Państwo,

w związku z pismem Powiatowego Inspektora Sanitarnego, które wpłynęło wczoraj do Urzędu Miejskiego w Białymstoku musiała się zmienić formuła dzisiejszej debaty o lotnisku Krywlany. W piśmie Inspektor Sanitarny Waldemar Kulesza zalecił rezygnację z organizacji debaty lub przeprowadzenie jej w innej formie, z udziałem maksymalnie 5 osób.

Dlatego też, pomimo zastosowania wszelkich rygorów sanitarnych, ograniczenia liczby uczestników do minimum, Prezydent Białegostoku podjął decyzję, że w dzisiejszej debacie wezmą udział jedynie paneliści. Będzie ona transmitowana w mediach społecznościowych miasta Białystok – na YouTube, Facebooku i Twitterze.

Osoby, które zarejestrowały się do udziału osobistego w spotkaniu, zostaną poinformowane o braku takiej możliwości. Jednocześnie będą mogły przesłać pytania, które zadamy podczas debaty.

Z tego samego powodu ograniczeniu ulega udział mediów (fotoreporterów i operatorów kamer) w spotkaniu. Zapraszamy do śledzenia debaty jedynie w internecie.

Urszula Boublej

Do góry