• Panorama miasta Białystok, widok z lotu ptaka, z lewej strony znajduje się Pałac Branickich na środku Katedra Białostocka Kościół Farny

Departament Komunikacji Społecznej

ul. Słonimska 1

15-950 Białystok

tel.: 85 879 79 79

opinia@um.bialystok.pl

Formularz kontaktowy

Zaproszenie na miejskie festyny

Dodana: 31.08.2022 13:45

We wrześniu w Białymstoku odbędą się cztery miejskie festyny. Prezydent Tadeusz Truskolaski zaprasza mieszkańców do udziału w tych integrujących lokalne społeczności wydarzeniach, na których nie zabraknie atrakcji dla dorosłych i dzieci.

Najbliższy miejski festyn będzie miał miejsce w sobotę (3 września), w godzinach 12-17, w Parku Antoniuk przy ulicy Wierzbowej. Następnego dnia (4 września), również w godzinach 12-17, będzie można miło spędzić czas podczas festynu na terenie zielonym obok BOSiRu przy ulicy Włókienniczej.

Kolejny miejski festyn wydarzy się za tydzień, w sobotę (10 września), na Bulwarach Św. Jana Teologa przy ulicy Herberta. I tym razem zabawa potrwa od godziny 12 do godziny 17. Natomiast ostatni z zaplanowanych przez Miasto pikników – Białostocki Festyn Obywatelski – odbędzie się w niedzielę (18 września) na Plantach obok fontanny przy Alei Zakochanych. Będzie tam można ciekawie spędzić czas od południa do godziny 18.

Na wszystkich miejskich festynach nie zabraknie atrakcji dla dorosłych i dzieci w różnym wieku. Zostaną przygotowane animacje, gry, konkursy, malowanie twarzy i bańki mydlane. Nie zabraknie waty cukrowej, dmuchańców i zaaranżowanych kącików malucha. Na wszystkie te wydarzenia będzie wstęp wolny.

Agnieszka Błachowska

Plakat 3,4,10,18 września A3.jpg

Tekst alternatywny do plakatu

rozmiar: 12,81 KB DOCX pobierz
Do góry