Facebook icon
  • Panorama miasta Białystok, widok z lotu ptaka, z lewej strony znajduje się Pałac Branickich na środku Katedra Białostocka Kościół Farny

Departament Komunikacji Społecznej

ul. Słonimska 1

15-950 Białystok

tel.: 85 879 79 79

opinia@um.bialystok.pl

Formularz kontaktowy

W kolejkę do Departamentu Geodezji

Dodana: 05.11.2021 12:17

Mieszkańcy Białegostoku, którzy potrzebują załatwić sprawę w Departamencie Geodezji Urzędu Miejskiego, powinni umówić się na wizytę w konkretnym dniu i godzinie. Znacznie usprawni to pracę urzędników, a interesantom pozwoli oszczędzić czas.

Osoby, które zgłaszają się do Departamentu Geodezji, najczęściej potrzebują pomocy dotyczącej map, wypisów, wyrysów. Jeśli chcą szybko i sprawnie załatwić swoją sprawę, powinni skorzystać z systemu e-kolejka. W celu rezerwacji wizyty należy wybrać oddział i usługę oraz datę i godzinę. Prawidłowo dokonana rezerwacja zostanie potwierdzona informacją wysłaną przez sms lub na podany adres e-mailowy. W przypadku, gdy e-mail nie został znaleziony w skrzynce odbiorczej, trzeba sprawdzić folder spam.

Do stanowiska należy zgłosić i się z biletem pobranym z biletomacie nie wcześniej niż 15 minut przed wyznaczoną godziną oraz z prawidłowo wypełnionym wnioskiem wraz z wymaganymi załącznikami. Nieprzybycie na umówioną godzinę jest traktowane jako rezygnacja. Wizytę można też zarezerwować telefonicznie pod numerem telefonu 85 879 7260.

Rezerwacja wizyty jest możliwa na stronie e-kolejki.

Anna Kowalska

Dotykowy biletomat, który wydrukował numerek do pobrania

Do góry