Facebook icon
  • Panorama miasta Białystok, widok z lotu ptaka, z lewej strony znajduje się Pałac Branickich na środku Katedra Białostocka Kościół Farny

Szkolenie biznesowe dla białostoczan

Dodana: 19.11.2020 11:39

Mieszkańcy Białegostoku mogą wziąć udział w bezpłatnym szkoleniu pod nazwą „Generowanie idei biznesowych w obszarze sektora ICT”. Uczestnicy, dzięki spotkaniu z ekspertem, poznają dobre praktyki rozwijania przedsiębiorczości w sektorze teleinformatycznym. Dowiedzą się, jak wzmocnić kreatywność w poszukiwaniu pomysłu na biznes, jak szukać pomysłów i tworzyć firmę.

Uczestnikami szkolenia mogą być zarówno lokalni przedsiębiorcy, jak i osoby zatrudnione, szukające nowych możliwości rozwoju, ludzie młodzi oraz doświadczeni przedsiębiorcy, którzy posiadają ideę biznesową i chcą ją rozwijać.

Szkolenie jest bezpłatne, odbywać się będzie online (na platformie Zoom) i będzie trwało 8 godzin lekcyjnych (w godz. 9.00-16.15). Do wyboru są trzy terminy: 4, 11 i 18 grudnia. Uczestnicy otrzymają certyfikaty. Formularz jest dostępny na stronie access.webankieta.pl.

Szkolenie jest częścią projektu Acceleration of Business Support Ecosystem, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Interreg V-A Litwa-Polska 2014-2020. Celem projektu jest poprawa usług wspierania biznesu na Litwie (w Kownie i okręgu mariampolskim) oraz w Polsce (w regionie suwalskim i białostockim). Partnerzy projektu to ze strony polskiej: Politechnika Białostocka i Stowarzyszenie Białostockiego Obszaru Funkcjonalnego oraz Kaunas University of Technology z Kowna i Kaunas Chamber of Commerce Industry and Crafts na Litwie.

opracowanie: Kamila Bogacewicz

Do góry