Facebook icon
  • Rynek Kościuszki w Białymstoku

Sylwestrowa zabawa w Białymstoku

Dodana: 02.12.2019 12:57

Za niecały miesiąc odbędzie się miejski sylwester w Białymstoku. Tradycyjnie zapraszamy mieszkańców do wspólnego przywitania Nowego Roku na zabawie przy Ratuszu. Gwiazdą wieczoru będzie Sarsa.

Sylwestrowa zabawa na Rynku Kościuszki rozpocznie się o godz. 21.30. Jako pierwsza wystąpi Marta Gałuszewska. To zwyciężczyni 8. edycji „The Voice of Poland”. Jej najnowszy singiel nosi tytuł „Jeden dzień”. 

Następnie, o godz. 22.45, na scenie pojawi się gwiazda wieczoru – Sarsa. Piosenkarka, kompozytorka, autorka tekstów, producentka muzyczna. W 2015 roku zadebiutowała przebojem „Naucz mnie”, którego teledysk w ciągu miesiąca od ukazania się uzyskał ponad 6 mln odtworzeń i stał się najczęściej udostępnianym klipem w Polsce. Sarsa wydała trzy albumy studyjne.

O północy, zgodnie z tradycją, złożę mieszkańcom naszego miasta życzenia noworoczne – zapowiada prezydent Tadeusz Truskolaski. – Serdecznie zapraszam wszystkich białostoczan w ten sylwestrowy wieczór na Rynek Kościuszki. Wspólnie przywitajmy Nowy Rok.

Chwilę po północy będzie można obejrzeć pokaz laserów. Ten element zabawy sylwestrowej został wprowadzony w Białymstoku dwa lata temu. Oprawę muzyczną dalszej części sylwestrowej nocy zapewni DJ Koston. Impreza zakończy się o godz. 1.30.

Agnieszka Błachowska

Do góry