Facebook icon
  • Panorama miasta Białystok, widok z lotu ptaka, z lewej strony znajduje się Pałac Branickich na środku Katedra Białostocka Kościół Farny

Przypominamy o Powszechnym Spisie Rolnym

Dodana: 31.08.2020 11:34

Kategorie: Aktualności Urząd

Od jutra (1 września) do 30 listopada 2020 r. w całej Polsce zostanie przeprowadzony Powszechny Spis Rolny – badanie pozwalające na pozyskanie kompleksowych danych na temat polskiego rolnictwa. W Urzędzie Miejskim w Białymstoku dla wszystkich chętnych będzie udostępnione stanowisko komputerowe do samospisu internetowego.

Spis obejmie gospodarstwa rolne osób fizycznych, osób prawnych oraz jednostek organizacyjnych niemających osobowości prawnej. Udział w spisie jest obowiązkowy. Udzielane przez rolników informacje muszą być dokładne, wyczerpujące i zgodne z prawdą.

W czasie trwania spisu osoby zainteresowane będą mogły skorzystać ze stanowiska komputerowego udostępnionego w Urzędzie Miejskim w Białymstoku w celu przekazania danych w ramach samospisu internetowego. Chętni będą musieli umówić się telefonicznie (numer: 507 116 287) na wizytę w godzinach pracy urzędu. Przypominamy, że podczas wizyty w urzędzie będzie obowiązywało przestrzeganie wymogów sanitarnych w zakresie zakrywania ust i nosa.

Więcej informacji na temat Powszechnego Spisu Rolnego 2020 znajduje się na stronie https://spisrolny.gov.pl oraz na stronie Urzędu Statystycznego w Białymstoku.

Agnieszka Błachowska

Do góry