• Panorama miasta Białystok, widok z lotu ptaka, z lewej strony znajduje się Pałac Branickich na środku Katedra Białostocka Kościół Farny

Departament Komunikacji Społecznej

ul. Słonimska 1

15-950 Białystok

tel.: 85 879 79 79

opinia@um.bialystok.pl

Formularz kontaktowy

Potańcówka na zakończenie wakacji

Dodana: 29.08.2022 12:45

W niedzielę, w pierwszy weekend września, suchy staw w Ogrodzie Branickich znów zamieni się w parkiet. Zatańczyć będzie można przy muzyce granej na żywo, urządzić piknik, a także spróbować Chłodnika Podlaskiego.

Potańcówka Miejska odbędzie się w malowniczej scenerii Ogrodu Branickich w niedzielę, 4 września i trwać będzie od godz. 17.00 do 22.00. Tym razem uczestnikom Miasto zaoferuje też smaczny Chłodnik Podlaski. Potrawę przygotuje kucharz Mariusz Kisiel, który odniósł sukces w telewizyjnym programie kulinarnym MasterChef. Do współpracy przy przyrządzaniu chłodnika zostali zaproszeni również uczniowie Zespołu Szkół Gastronomicznych w Białymstoku. 

– Zapraszamy wszystkich białostoczan zarówno tych młodszych, jak i tych starszych do wspólnej zabawy. Potańcówki na powietrzu cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Dlatego też postanowiliśmy zorganizować kolejną, tym razem na zakończenie wakacji. Będzie to jak zwykle zabawa wielopokoleniowa, a tym razem dodatkowo także smaczna. Chłodnika Podlaskiego czyli naszego dania regionalnego będzie można spróbować bezpłatnie – powiedział zastępca prezydenta Rafał Rudnicki.

Do tańca zagra zespół Live Orkiestra. Jak zwykle nie zabraknie muzyki pop i pop-rock z lat 70-tych i 80-tych oraz najnowszych przebojów. Każdy znajdzie coś dla siebie. Poprzednia potańcówka w Ogrodzie Branickich odbyła się w czerwcu podczas Dni Miasta.

Agnieszka ZabrockaPlakat: Prezydent Miasta Tadeusz Truskolaski zaprasza
Potańcówka miejska Niedziela 4 września 2022 r.Godz. 17:00-22:00 Ogród Branickich

Tekst alternatywny do plakatu

rozmiar: 11,41 KB DOCX pobierz
Do góry