• Panorama miasta Białystok, widok z lotu ptaka, z lewej strony znajduje się Pałac Branickich na środku Katedra Białostocka Kościół Farny

Departament Komunikacji Społecznej

ul. Słonimska 1

15-950 Białystok

tel.: 85 879 79 79

opinia@um.bialystok.pl

Formularz kontaktowy

Parasolki nad ulicą Kilińskiego

Dodana: 16.07.2021 12:54

Od tygodnia można podziwiać kolorową dekorację letnią na białostockiej ulicy Kilińskiego. 450 kolorowych parasolek na specjalnie przygotowanych konstrukcjach, które wieczorami są efektownie podświetlane.  

Od 10 lipca białostoczanie i turyści odwiedzający nasze miasto jeszcze częściej zaglądają na ulicę Kilińskiego, gdzie pojawiły się piękne, barwne parasole. Są one specjalnie podświetlane każdego wieczoru, a od wczoraj (14 lipca) efekty świetlne zostały ustawione optymalnie, aby uzyskać efekt „wow”.

– Przed nami kolejny już weekend z parasolkami na ulicy Kilińskiego. Zachęcam wszystkich do przespacerowania się w to miejsce i pamiątkowego sfotografowania się na tle naszej atrakcyjnej letniej dekoracji ulicznej – powiedział zastępca prezydenta Białegostoku Przemysław Tuchliński.

Letnia dekoracja ulicy Kilińskiego będzie cieszyć białostoczan i turystów do końca wakacji. Potem, w ciągu pięciu dni wykonawca ją zdemontuje.

Agnieszka Błachowska

 

Do góry