• Panorama miasta Białystok, widok z lotu ptaka, z lewej strony znajduje się Pałac Branickich na środku Katedra Białostocka Kościół Farny

Departament Komunikacji Społecznej

ul. Słonimska 1

15-950 Białystok

tel.: 85 879 79 79

opinia@um.bialystok.pl

Formularz kontaktowy

Noworoczne życzenia od prezydenta Białegostoku

Dodana: 30.12.2022 13:10

Z okazji Nowego Roku 2023 prezydent Białegostoku Tadeusz Truskolaski złożył mieszkańcom naszego miasta noworoczne życzenia. 

 

Drogie Białostoczanki, Drodzy Białostoczanie!

Już za chwilę skończy się stary rok. Rok, który przyniósł nam wiele niespodziewanych chwil. Dlatego życzę wszystkim, by nadchodzący 2023 rok był dla nas i naszego miasta po prostu dobry. Niech przyniesie nam wyczekiwany spokój i pomyślność. Niech to będzie rok, w którym będziemy dla siebie lepsi i życzliwsi. Niech dzięki nam wszystkim - białostoczanom - nasze miasto pięknieje i się rozwija. Wszystkiego najlepszego! Do siego roku !

Tadeusz Truskolaski

Prezydent Miasta Białegostoku

Do góry