• Panorama miasta Białystok, widok z lotu ptaka, z lewej strony znajduje się Pałac Branickich na środku Katedra Białostocka Kościół Farny

Departament Komunikacji Społecznej

ul. Słonimska 1

15-950 Białystok

tel.: 85 879 79 79

opinia@um.bialystok.pl

Formularz kontaktowy

Muzyczny Białystok

Dodana: 05.07.2022 09:45

W Parku Planty 9 lipca odbędzie się koncert pod nazwą „Muzyczny Białystok”. Wydarzenie zostanie zorganizowane w ramach zwycięskiego projektu z Budżetu Obywatelskiego. Wystąpią raperzy związani z Białymstokiem i regionem, między innymi Miss God.

„Muzyczny Białystok” to bezpłatny, plenerowy, trzygodzinny koncert w białostockim Parku Planty koło fontanny. Będzie realizacją projektu zgłoszonego do Budżetu Obywatelskiego 2022, który zyskał uznanie głosujących białostoczan.

W trakcie tego wydarzenia wystąpią artyści z Białegostoku i regionu, cechujący się wysokim poziomem artystycznym oraz doświadczeniem, prezentujący głównie autorski program, tworzący białostocką i podlaską scenę muzyczną: Sara & Potwory i Spółka (Łomża), Praktis & Ayon (Białystok), Noah (Białystok), Kala (Białystok), Miss God (Białystok) z gościnnym udziałem Lukasyno. Muzycy przed publicznością zaprezentują się w sobotę (9 lipca), w godz. 19.00-22.00.

Wydarzenie skierowane jest do mieszkańców i turystów. Poszerza letnią ofertę kulturalną miasta i stwarza artystom okazję do występu na żywo po okresie pandemii. Więcej informacji o koncercie znajduje się na Facebooku.

Opracowanie: Kamila Bogacewicz

Muzyczny_Bialystok-koncert_09072022_Park_Planty.jpg

Do góry