• Panorama miasta Białystok, widok z lotu ptaka, z lewej strony znajduje się Pałac Branickich na środku Katedra Białostocka Kościół Farny

Departament Komunikacji Społecznej

ul. Słonimska 1

15-950 Białystok

tel.: 85 879 79 79

opinia@um.bialystok.pl

Formularz kontaktowy

Konkurs – młyńskie koło

Dodana: 03.06.2022 13:30

Na białostockim Rynku Kościuszki stoi młyńskie koło. Chętni mogą wziąć udział w konkursie i wygrać przejażdżkę karuzelą. Do wygrania jest 30 dwuosobowych zaproszeń na tę atrakcję.

Aby wygrać podwójne zaproszenie na młyńskie koło, należy poprawnie odpowiedzieć na jedno pytanie – znajduje się ono w regulaminie. Właściwą odpowiedź należy przesłać e-mailem na adres: konkurs@um.bialystok.pl, w temacie wiadomości trzeba wpisać „Konkurs”. Należy także pamiętać o wpisaniu klauzuli: Zapoznałem/-am się z regulaminem konkursu i akceptuję jego warunki.

Odpowiedzi można przesyłać w piątek (3 czerwca). Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie konkursu w załączniku. Przed udziałem w konkursie – warto się z nim zapoznać.

Średnica ustawionego pionowo koła wynosi ok. 30 metrów. Młyn jest wyposażony w 20 sześcioosobowych gondoli. Z przejażdżek można korzystać w dni powszednie od godz. 12.00, a w weekendy od godz. 11.00. Korzystanie z tej atrakcji jest możliwe po wykupieniu biletu.

Diabelski młyn będzie gościł w Białymstoku do 19 czerwca.

Regulamin konkursu - młyńskie koło

rozmiar: 17,9 KB DOCX pobierz
Do góry