Facebook icon
  • Panorama miasta Białystok, widok z lotu ptaka, z lewej strony znajduje się Pałac Branickich na środku Katedra Białostocka Kościół Farny

Jubileusz Białostockiej Akademii Siatkówki

Dodana: 09.09.2020 14:19

W sobotę (12 września) odbędzie się gala 10-lecia BAS Białystok oraz prezentacja zawodników Białostockiej Akademii Siatkówki w Tauron 1. Lidze. Wydarzenie odbędzie się w Galerii Jurowieckiej. Początek o godz. 15.00 – zapraszamy.

Już za kilka dni w galerii przy ul. Jurowieckiej zostanie zaprezentowana drużyna Białostockiej Akademii Siatkówki, która wystartuje w rozgrywkach 1. Ligi Mężczyzn. Na uczestników spotkania, poza prezentacją zawodników i koszulki meczowej, czekają m.in. wystąpienia zaproszonych gości oraz występy artystyczne.

Warto wiedzieć, że Miasto Białystok jest partnerem tytularnym drużyny, która w tym roku obchodzi swoje 10-lecie.

– Tak jak deklarowaliśmy, pomogliśmy finansowo Białostockiej Akademii Siatkówki, aby jej zawodnicy mogli uczestniczyć w rozgrywkach pierwszej ligi siatkówki. Dzięki miejskiemu wsparciu – z pieniędzy przeznaczonych na dotacje i promocje – możliwy jest start drużyny w tej klasie rozgrywek – powiedział zastępca prezydenta Rafał Rudnicki. – Trzymamy kciuki za sukces sportowy zawodników i zachęcamy białostoczan do kibicowania.

Prezes zarządu klubu BAS Eugeniusz Iwaniuk spotkał się w tym tygodniu z Rafałem Rudnickim i podziękował za dotychczasowe wsparcie drużyny.

Kamila Bogacewicz

Do góry