Facebook icon
  • Panorama miasta Białystok, widok z lotu ptaka, z lewej strony znajduje się Pałac Branickich na środku Katedra Białostocka Kościół Farny

Departament Komunikacji Społecznej

ul. Słonimska 1

15-950 Białystok

tel.: 85 879 79 79

opinia@um.bialystok.pl

Formularz kontaktowy

Grupy wsparcia osób z otyłością

Zajęcia sportowo-rekreacyjne, spotkania z dietetykiem oraz warsztaty kulinarne – to propozycje dla białostoczan, którzy wezmą udział w zbliżającej się edycji projektu „Tworzenie grup wsparcia dla osób z otyłością”. W środę (29 września) rozpocznie się nabór chętnych.

Projekt „Tworzenie grup wsparcia dla osób z otyłością” skierowany jest do mieszkańców Białegostoku z potwierdzoną otyłością (BMI≥30), którzy nie posiadają przeciwwskazań zdrowotnych do aktywności fizycznej i będą sumiennie uczęszczali na zajęcia według zaplanowanego harmonogramu. W ramach projektu zostaną zorganizowane grupy wsparcia dla mieszkańców w wieku 25–40 lat, dla osób w wieku 41–60 lat i dla seniorów – powyżej 60 roku życia. Z myślą o wszystkich uczestnikach zaplanowano zajęcia grupowe z dietetykiem, warsztat kulinarny, zajęcia na basenie i nordic walking. Zajęcia będą się odbywały od października do grudnia 2021 roku. Uczestnictwo w projekcie jest bezpłatne.

Aby wziąć udział w projekcie należy wysłać zgłoszenie w dniach 29 września – 1 października 2021 r. na adres: grupawsparcia@um.bialystok.pl, bądź złożyć je osobiście w Departamencie Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Białymstoku przy ulicy gen. J. Bema 60/1, pok. nr 10 (w godzinach pracy urzędu: środa–piątek 7.30 – 15.30).

Decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby uczestniczące w poprzednich edycjach projektu nie zostaną uwzględnione w aktualnym naborze. Szczegółowe informacje (karty rekrutacyjne, regulamin) są dostępne w zakładce „Ochrona zdrowia” na stronie Urzędu Miejskiego. Zgłoszenia e-mailowe wysłane poza godzinami pracy Urzędu Miejskiego nie będą brane pod uwagę przy rekrutacji.

Opracowanie: Agnieszka Błachowska

Baner weź udział w akcji

Karta rekrutacyjna (do odczytu)

rozmiar: 503,05 KB DOCX pobierz

Karta rekrutacyjna (skan)

rozmiar: 411,94 KB PDF pobierz

klauzula Informacyjna - IX 2021

rozmiar: 462,33 KB PDF pobierz

Regulamin projektu - IX 2021

rozmiar: 501,88 KB PDF pobierz
Do góry