• Panorama miasta Białystok, widok z lotu ptaka, z lewej strony znajduje się Pałac Branickich na środku Katedra Białostocka Kościół Farny

Departament Komunikacji Społecznej

ul. Słonimska 1

15-950 Białystok

tel.: 85 879 79 79

opinia@um.bialystok.pl

Formularz kontaktowy

Breakstok – trzecia edycja przed nami

Dodana: 30.05.2022 13:50

Kategorie: Aktualności Promocja

W najbliższy weekend (4-5 czerwca) w Białymstoku odbędzie się 3. edycja zawodów tanecznych Breakstok. To międzynarodowe wydarzenie co roku skupia coraz większą widownię. Poprzednio zmagania tancerzy oglądało prawie 700 widzów.

Breakstok – międzynarodowe święto tańca skierowane do wszystkich chętnych tancerzy i tancerek, w określonych grupach wiekowych. Zawody odbędą się w najbliższą sobotę i niedzielę, w budynku PIK przy ulicy świętego Rocha 14.

– Breakstok to nie tylko bardzo widowiskowa prezentacja umiejętności tanecznych, ale też integracja środowiska i kultury hip hopu, zwiększenie świadomości dzieci i młodzieży na temat tańca i kultury ulicznej – powiedział zastępca prezydenta Białegostoku Rafał Rudnicki. – To też świetna okazja do promocji naszego miasta, dlatego wspieramy tę cenną inicjatywę. 

Miasto Białystok jest partnerem głównym zawodów tanecznych Breakstok. Wydarzenie odbędzie się pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku.

Więcej informacji o wydarzeniu znajduje się na stronie organizatora.

Agnieszka Błachowska

Do góry