• Panorama miasta Białystok, widok z lotu ptaka, z lewej strony znajduje się Pałac Branickich na środku Katedra Białostocka Kościół Farny

Departament Komunikacji Społecznej

ul. Słonimska 1

15-950 Białystok

tel.: 85 879 79 79

opinia@um.bialystok.pl

Formularz kontaktowy

Ankieta turystyczna

Dodana: 23.05.2017 13:57

Stowarzyszenie Białostockiego Obszaru Funkcjonalnego zaprasza do wypełnienia ankiety turystycznej dotyczącej Białegostoku i gmin sąsiadujących.

Stowarzyszenie Białostockiego Obszaru Funkcjonalnego od listopada 2016 roku realizuje zadania związane z promocją turystyczną Białostockiego Obszaru Funkcjonalnego (BOF). W skład BOF wchodzi Białystok oraz dziewięć otaczających go gmin: Choroszcz, Czarna Białostocka, Dobrzyniewo Duże, Juchnowiec Kościelny, Łapy, Supraśl, Turośń Kościelna, Wasilków, Zabłudów.

Obecnie Stowarzyszenie BOF pracuje nad poprawą jakości usług i informacji turystycznych dostępnych w internecie. Przygotowano ankietę mającą na celu poznanie opinii turystów lub potencjalnych turystów na temat stanu istniejącego oraz oczekiwanych funkcjonalności. Zebrane odpowiedzi pozwolą lepiej dopasować bazę do potrzeb i oczekiwań turystów (w tym m.in. mieszkańców województwa podlaskiego).

Ankieta jest bardzo prosta, odpowiedzi nie powinny zająć dłużej niż 5 minut. Jest ona dostępna na stronie www.puszczakrzemowa.typeform.com do 30 maja. Organizatorzy zachęcają do udziału w badaniu i dziękują za wszystkie wypełnione ankiety.

Do góry