Facebook icon
  • 200521 pano-1.jpg

Ambasadorzy Sportu Białostockiego

Dodana: 30.12.2019 14:42

W przyszłym roku w promocję Białegostoku zostaną zaangażowani utytułowani sportowcy, którzy zostaną wyłonieni w miejskim konkursie na Ambasadora Sportu Białostockiego. Do 10 stycznia 2020 r. będą przyjmowane wnioski konkursowe. Laureatów wybierze prezydent Tadeusz Truskolaski po rekomendacji komisji konkursowej.

Baner graficzny Sport

Celem konkursu ogłoszonego przez Miasto jest wyłonienie reprezentantów różnych dyscyplin sportowych i nawiązanie z nimi współpracy w zakresie promowania oficjalnej marki Białegostoku.  

– Promocja przez sport i odnoszących sukcesy międzynarodowe sportowców jest jednym z najbardziej skutecznych sposobów na budowanie pozytywnego wizerunku miasta wśród szerokiego grona odbiorców – mówi Tadeusz Truskolaski, prezydent Białegostoku.

Udział w konkursie można wziąć przekazując formularz zgłoszeniowy wraz z załącznikami do 10 stycznia 2020 r. do Departamentu Kultury, Promocji i Sportu Urzędu Miejskiego w Białymstoku. Zgłoszenia mogą być osobiste, można też przesłać je pocztą z dopiskiem „Wniosek o tytuł Ambasadora Sportu Białostockiego”. Z każdym z wyłonionych sportowców będzie podpisywana odrębna umowa promocyjna.  

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy są dostępne na stronie bip.bialystok.pl.

Agnieszka Błachowska

Do góry