• Panorama miasta Białystok, widok z lotu ptaka, z lewej strony znajduje się Pałac Branickich na środku Katedra Białostocka Kościół Farny

Multimedialne Centrum Informacji Turystycznej

mcit_brama.jpg

Multimedialne Centrum Informacji Turystycznej to punkt w Bramie Wielkiej Pałacu Branickich przy ul. Kilińskiego 1 oraz dwa pomieszczenia zlokalizowane w bocznych pawilonach pałacowych (przy ul. Mickiewicza oraz przy ul. Legionowej). W sezonie turysta może otrzymać tu materiały oraz profesjonalną poradę dotyczącą największych walorów i najważniejszych atrakcji stolicy województwa podlaskiego.

Centrum wyposażone zostało w urządzenia multimedialne umożliwiające wirtualną podróż przez dzieje miasta w towarzystwie historycznych postaci oraz za pośrednictwem starej i nowej fotografii.

MCIT czynny od 30 kwietnia do 31 października, od poniedziałku do czwartku w godz. 9-17, a od piątku do niedzieli oraz w dni ustawowo wolne od pracy (3.05, 3.06, 15.08) od godz. 9 do 19.

Zwiedzanie z przewodnikiem zabytkowego zegara w bramie pałacowej będzie możliwe w każdy weekend, tj. od piątku do niedzieli w godz. od 10:00-17:30.

Zapraszamy do odwiedzenia miejskiego profilu turystycznego na fb@OdkryjBialystok.
Misją portalu jest prezentowanie aktualnych informacji o turystycznych atrakcjach Białegostoku, kulturalnej ofercie miasta, jego historii, przyrodzie i ludziach „stąd”.

Kontakt

tel.: 570 788 900

e-mail: odkryjbialystok@gmail.com

Do góry