Facebook icon
  • Panorama miasta Białystok, widok z lotu ptaka, z lewej strony znajduje się Pałac Branickich na środku Katedra Białostocka Kościół Farny

Multimedialne Centrum Informacji Turystycznej

mcit_brama.jpg

Multimedialne Centrum Informacji Turystycznej to punkt w Bramie Wielkiej Pałacu Branickich przy ul. Kilińskiego 1 oraz dwa pomieszczenia zlokalizowane w bocznych pawilonach pałacowych (przy ul. Mickiewicza oraz przy ul. Legionowej). W sezonie turysta może otrzymać tu materiały oraz profesjonalną poradę dotyczącą największych walorów i najważniejszych atrakcji stolicy województwa podlaskiego.

Centrum wyposażone zostało w urządzenia multimedialne umożliwiające wirtualną podróż przez dzieje miasta w towarzystwie historycznych postaci oraz za pośrednictwem starej i nowej fotografii.

MCIT czynny od 1 maja do 31 października, w dni powszednie od godz. 8 do 18 a w soboty, niedziele i dni ustawowo wolne od pracy od godz. 8 do 20.

Zapraszamy do odwiedzenia miejskiego profilu turystycznego na fb@OdkryjBialystok.
Misją portalu jest prezentowanie aktualnych informacji o turystycznych atrakcjach Białegostoku, kulturalnej ofercie miasta, jego historii, przyrodzie i ludziach „stąd”.

Kontakt

tel.: 570 788 900

e-mail: odkryjbialystok@gmail.com

Do góry