• Rynek Kościuszki w Białymstoku – po lewej: biało-kremowy budynek Astorii, biały budynek Archiwum Państwowego, czerwony budynek Katedry Białostockiej, po prawej: kamienice

Stypendyści 2016

Dyscypliny zespołowe - Stypendium Sportowe na okres 01.01.2016 r.-30.06.2016 r.

UKS DOJLIDY Białystok – tenis stołowy:

Kwota miesięczna:

Meng Zhen

Piotr Chmiel

Przemysław Walaszek

Kamil Małyszko

Szymon Wyszyński

300 zł

300 zł

250 zł

250 zł

250 zł

DTS HELIOS Białystok - futsal:

 

Radosław Niwiński

Jacek Stefanowicz

Tomasz Koniczek

Przemysław Siuchno

Mateusz Grabowski

Konrad Niegowski

Piotr Mystkowski

Bartosz Łuckiewicz

Patryk Dłuski

Adrian Niegowski

Marcin Pieciul

Jakub Budźko

200 zł

200 zł

200 zł

200 zł

200 zł

200 zł

200 zł

200 zł

200 zł

200 zł

200 zł

200 zł

MOKS Słoneczny Stok - futsal:

 

Adrian Citko

Krystian Dawidziuk

Daniel Gajdziński

Michał Osypiuk

Jakub Szatyłowicz

Patryk Hryckiewicz

Emil Samojło

Mateusz Lisowski

Bartosz Iwaniuk

Adrian Packiewicz

Mateusz Nakielski

Marcin Firańczyk

300 zł

300 zł

300 zł

300 zł

300 zł

300 zł

300 zł

300 zł

300 zł

300 zł

300 zł

300 zł

KS GALAXY Białystok – tenis stołowy:

 

Lizaveta Karasiova

Kinga Gilewska

Jarosław Żołądkowski

Kamil Zdzienicki

200 zł

200 zł

200 zł

200 zł

UKS SOVIT Białystok – tenis stołowy:

 

Gabriela Dyszkiewicz

Ren Bingran

Monika Leonowicz

300 zł

300 zł

300 zł

Dyscypliny indywidualne - Stypendium Sportowe na okres 01.01.2016 r.-31.12.2016 r.

Golden Boxing Gym - boks:

 

Maciej Gryka

Natalia Werda

250 zł

250 zł

KS „PODLASIE” Białystok - lekkoatletyka:

 

Kamila Lićwinko

Wojciech Nowicki

Kamil Kryński

Damian Czykier

Daria Katarzyna Zabawska

Paulina Mikiewicz-Łapińska

Ewelina Popowska

Kamil Bijowski

Marcin Jabłoński

Piotr Milewski

Damian Nowicki

Krzysztof Szalecki

Artur Wasilewski

Klaudia Kardasz

Mariusz Ambroziak

Maciej Bielawiec

Sylwia Chodorowska

Bartosz Chojnowski

Sylwia Ciołko

Artur Dakowicz

Monika Dmochowska

Kuba Piotr Głuchowski

Marlena Gola

Anna Jaroszewicz

Paulina Kajewska

Adrian Kamiński

Ewa Korniluk

Mateusz Łaniewski

Karolina Marta Łozowska

Sandra Dominika Malinowska

Arkadiusz Margol

Karolina Markiewicz

Jakub Moskal

Urszula Polak

Katarzyna Rutkowska

Radosław Sacharczuk

Barbara Skrzypko

Mateusz Strzeszewski

Maciej Stukan

Paweł Suproń

Adam Wasilewski

Mateusz Wielgus

Magdalena Żebrowska

800 zł

800 zł

700 zł

700 zł

700 zł

700 zł

600 zł

450 zł

600 zł

600 zł

500 zł

600 zł

600 zł

700 zł

250 zł

250 zł

250 zł

300 zł

250 zł

250 zł

200 zł

200 zł

250 zł

250 zł

300 zł

200 zł

400 zł

200 zł

300 zł

250 zł

250 zł

400 zł

250 zł

250 zł

300 zł

200 zł

250 zł

300 zł

200 zł

300 zł

300 zł

250 zł

250 zł

MKS Juvenia Białystok – pływanie:

 

Szymon Eryk Zawadzki

Szymon Awruk

Paweł Królik

Katarzyna Giedzicz

Tomasz Dawid Bocheń

250 zł

250 zł

250 zł

250 zł

250 zł

UKS KALIBER – strzelectwo sportowe:

 

Żaneta Iwaszuk

Kamila Rybińska

Paweł Pietruk

Agata Gołębiewska

Katarzyna Bielkiewicz

Adam Kuczyński

Maciej Kuć

Piotr Pacuk

Mateusz Pierko

Marta Magnuszewska

Adam Patryk Miastkowski

Adrian Zajkowski

Paweł Marcin Porwisiak

Kinga Szewc

Rafał Gerard Chojnowski

700 zł

600 zł

600 zł

250 zł

250 zł

250 zł

250 zł

250 zł

250 zł

250 zł

250 zł

250 zł

250 zł

250 zł

250 zł

ŁKS JUVENIA Białystok – short track:

 

Patrycja Maliszewska

Bartosz Konopko

Natalia Maliszewska

Magdalena Warakomska

Nicola Mazur

Agnieszka Tawrel

Grzegorz Gawryluk

Patrycja Rokicka

Patrycja Markiewicz

Rafał Anikiej

Karolina Miłkowska

Gabriela Topolska

Kamila Karczyńska

Krystian Korecki

Karol Nieścier

Wojciech Kamieński

Wojciech Kraśnicki

Szymon Wilczyk

Paweł Adamski

Łukasz Kuczyński

Jakub Maleszewski

Bartosz Bielecki

Michał Skorulski

Jakub Borowski

Rafał Kiluk

Marcin Michalis

600 zł

500 zł

500 zł

500 zł

500 zł

500 zł

300 zł

300 zł

300 zł

300 zł

300 zł

300 zł

300 zł

300 zł

300 zł

300 zł

300 zł

500 zł

300 zł

300 zł

300 zł

300 zł

300 zł

150 zł

150 zł

150 zł

Białostocki Klub Karate – Shotokan WSF:

 

Zuzanna Pietrakowska

Urszula Tokajuk

300 zł

300 zł

PSSON START Białystok – pływanie, lekkoatletyka, tenis stołowy, strzelectwo sportowe:

Joanna Mendak

Anna Omielan

Rafał Czuper

Barbara Tomczuk

Jakub Busłowski

Łukasz Drabiuk

Marcin Łaszkiewicz

Justyna Grzegorczyk

Rafał Kalinowski

Janusz Kondracki

Patryk Woronowicz

Andrzej Giedrojć-Juraha

Krzysztof Wojtach

Juliusz Trochimczuk

Jakub Kozłowski

Patryk Piechowski

Robert Wilkowski

Kamil Gołębski

Bogusław Kraszewski

Anna Szotko

Artur Rubaszewski

Grzegorz Karpacz

Agnieszka Pytel

Joanna Szubzda

Michał Storonowicz

Dominika Małaszkiewicz

Piotr Matejczyk

600 zł

600 zł

600 zł

300 zł

300 zł

300 zł

300 zł

300 zł

300 zł

300 zł

300 zł

300 zł

300 zł

300 zł

300 zł

300 zł

300 zł

300 zł

300 zł

300 zł

300 zł

300 zł

300 zł

300 zł

300 zł

150 zł

150 zł

MUKS Stoczek 45 Białystok – szachy:

 

Oliwia Kiołbasa

300 zł

UKS TRZYNASTKA Białystok – szermierka:

 

Marta Mazurek

250 zł

UKS 19 BOJARY – lekkoatletyka:

 

Martyna Dąbrowska

Katarzyna Sokólska

Klaudia Konopko

Sylwia Kasjanowicz

Aneta Szydłowska

 

600 zł

500 zł

500 zł

500 zł

250 zł

Białostocki Klub Sportowy HETMAN – boks:

 

Mateusz Tryc

Beata Koroniecka

Patrycja Bartoszko

Mateusz Figiel

Patrycja Borys

Mateusz Ramotowski

Hubert Perz

Ewelina Cieśluk

Paulina Borysiewicz

Agnieszka Bukłaho

600 zł

600 zł

600 zł

600 zł

400 zł

250 zł

250 zł

250 zł

250 zł

250 zł

SKS CRESOVIA – kajakarstwo:

 

Sylwia Szczerbińska

Andrzej Charytoniuk

Michał Mróz

600 zł

600 zł

600 zł

Podlaskie Stowarzyszenie Muaythai i K-1 – boks tajski:

 

Patryk Borowski-Beszta

300 zł

Białostocki Klub Karate Kyokushin KANKU – karate Kyokushin

 

Diana Sakowicz

300 zł

UAKS PODLASIE - zapasy

 

Dariusz Ryżykow

Rafał Adrian Obrycki

600 zł

250 zł

UKS DOJLIDY Białystok – tenis stołowy, kajakarstwo:

 

Paweł Florczak

Rafał Rosolski

Karolina Karolczuk

Sandra Skowrońska

Magdalena Krukowska

Weronika Mielnicka

700 zł

600 zł

600 zł

600 zł

600 zł

250 zł

UKS HUBAL Białystok – badminton, łucznictwo, narciarstwo biegowe:

 

Ewa Piotrowska

Nadieżda Zięba

Robert Mateusiak

Mateusz Dubowski

Adrian Dziółko

Michał Rogalski

Edyta Tarasewicz

Aleksander Jabłoński

Paweł Stanisław Śmiłowski

Zuzanna Ćwiklińska

Mateusz Biernacki

Konrad Baranowski

Magda Konieczna

Karolina Janowska

Krzysztof Jakowczuk

Maciej Dąbrowski

Agata Jolanta Dakowicz

Magda Kułakowska

Paulina Owczarczuk

Michał Śmiłowski

600 zł

600 zł

600 zł

600 zł

600 zł

600 zł

600 zł

400 zł

400 zł

250 zł

250 zł

250 zł

250 zł

250 zł

250 zł

250 zł

250 zł

250 zł

250 zł

250 zł

KAISHO Karate Klub – karate WKF:

 

Szymon Ołowski

300 zł

KS GALAXY Białystok – tenis stołowy:

 

Klaudia Nawrocka

250 zł

Białostocki Klub Taekwondo „Huzar” – taekwondo olimpijskie:

 

Justyna Osiecka

Renata Kim

Karolina Kochanowska

Dariusz Jankowski

Mariusz Jerzy Mosiej

600 zł

600 zł

600 zł

600 zł

600 zł

STYPENDIA OLIMPIJSKIE na okres 01.01.2016 r.-30.06.2016 r.

KS „PODLASIE” Białystok – lekkoatletyka:

 

Kamila Lićwinko

Wojciech Nowicki

Kamil Kryński

Damian Czykier

Daria Katarzyna Zabawska

 

1200 zł

1200 zł

800 zł

800 zł

800 zł

UKS KALIBER – strzelectwo sportowe:

 

Żaneta Iwaszuk

800 zł

Towarzystwo Sportowo-Rekreacyjne „Badders-Club” – badminton:

 

 Anna Narel-Ościłowicz

 

800 zł

PSSON START Białystok – pływanie, tenis stołowy:

 

Joanna Mendak

Anna Omielan

Rafał Czuper

800 zł

800 zł

800 zł

UKS 19 BOJARY – lekkoatletyka:

 

Martyna Dąbrowska

Katarzyna Sokólska

Sylwia Kasjanowicz

800 zł

800 zł

800 zł

UKS DOJLIDY Białystok – kajakarstwo:

 

Rafał Rosolski

Paweł Florczak

800 zł

800 zł

UKS HUBAL Białystok – badminton:

 

Nadieżda Zięba

Robert Mateusiak

Adrian Dziółko

Michał Rogalski

800 zł

800 zł

800 zł

800 zł

Do góry