Facebook icon
  • Panorama miasta Białystok, widok z lotu ptaka, z lewej strony znajduje się Pałac Branickich na środku Katedra Białostocka Kościół Farny

Konkurs fotograficzny "Z aparatem na grzyby"

Baner IV Konkurs fotograficzny

Urząd Miejski w Białymstoku zaprasza dzieci i młodzież uczącą się w białostockich szkołach podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, zainteresowaną otaczającą nas przyrodą, do udziału w konkursie fotograficznym o tematyce mykologicznej. W naszym czwartym już konkursie obiektem zainteresowania będzie jedna z najbardziej znanych grup organizmów, jaką jest królestwo grzybów.

Na konkurs należy dostarczyć zdjęcia przedstawiające owocniki grzybów o zróżnicowanym wyglądzie, kształtach, kolorach i formach (np. grzyby kapeluszowe, blaszkowate, huby i inne), występujące w środowisku naturalnym na terenie Białegostoku. Fotografie muszą przedstawiać owocniki nienaruszone przez uczestnika konkursu (tj., nie mogą być zerwane!).

Terminarz:

Zgłoszenia do konkursu należy wysyłać w formie elektronicznej do dnia 30 września 2016 r. na adres mgiedrewicz@um.bialystok.pl wpisując w treści e-maila:

  • imię, nazwisko, nazwę szkoły oraz numer telefonu/e-mail do kontaktu.

Uwaga: Szkoły zgłaszają uczestników imiennie, nie placówkę!

Dostarczenie na płycie CD/DVD zdjęć konkursowych wraz z wypełnionym i podpisanym Formularzem danych uczestnika konkursu (wersja papierowa) oraz wypełnionym Załącznikiem do konkursu (wersja elektroniczna) do dnia 31 października 2016 r. do siedziby Organizatora:

  • Departament Gospodarki Komunalnej Urzędu Miejskiego w Białymstoku, ul. I Armii Wojska Polskiego 2/2, pokój 08 (sekretariat).

Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyników do końca grudnia 2016 r. Szczegóły dotyczące zasad konkursu, wymagań technicznych zdjęć oraz inne niezbędne informacje zapisane zostały w regulaminie konkursu.

Informacje na temat konkursu będą dostępne na stronie internetowej urzędu www.bialystok.pl.

Laureaci konkursu otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe, m.in. albumy o tematyce mykologicznej.

Konkurs uzyskał dofinansowanie z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Białymstoku.

Konkurs jest objęty Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku.

Patronat medialny nad konkursem objęło Polskie Radio Białystok.

Instytucją wspierającą jest Wydział Biologiczno-Chemiczny Uniwersytetu w Białymstoku.

Regulamin konkursu

rozmiar: 272,39 KB PDF pobierz

Formularz danych uczestnika konkursu

rozmiar: 17,08 KB DOCX pobierz

Załącznik do konkursu

rozmiar: 16,21 KB DOCX pobierz
Do góry