• Ilustracja do artykułu 1920x450.jpg

Nabór elektroniczny do żłobków miejskich

Dodana: 07.04.2017 14:50

Kategorie: Pomoc społeczna Edukacja Sprawy Społeczne

Od 7 kwietnia 2017 roku na stronie www.naborz-kandydat.vulcan.net.pl/bialystok jest dostępny elektroniczny system naboru do żłobków miejskich funkcjonujących na terenie Miasta Białystok

Zasady rekrutacji wraz z wnioskiem o przyjęcie kandydata dostępne są w siedzibie i na stronie internetowej każdego żłobka miejskiego oraz w elektronicznym systemie naboru do żłobków.

Rodzice, którzy złożyli wniosek o przyjęcie przed 1 marca 2017 r. mają możliwość korzystania z elektronicznego systemu naboru www.naborz-kandydat.vulcan.net.pl/bialystok za pomocą loginu z poprzedniego systemu naboru (www.nabor.pcss.pl/bialystok), przy czym nowe hasło dostępu zostanie przesłane na adres e-mail po użyciu opcji „Nie pamiętam hasła”.

Rodzice, którzy złożyli wniosek o przyjęcie międz 1 marca a 6 kwietnia 2017 r. powinni zgłosić się do żłobka pierwszego wyboru w celu odbioru loginu i hasła do elektronicznego systemu naboru.

Rodzice składający wnioski od 7 kwietnia 2017 r. otrzymają login i hasło podczas rejestracji w elektronicznym systemie naboru.

Pliki do pobrania

ogłoszenie

rozmiar: 201.23 KB PDF pobierz

ogłoszenie

rozmiar: 25.5 KB DOC pobierz
Do góry