• Ilustracja do artykułu 1920x450.jpg

Najmłodsi na Stadionie Miejskim

Dodana: 11.08.2017 13:02

Kategorie: Aktualności Sport Stadion

W najbliższą sobotę (12 sierpnia) Stadion Miejski w Białymstoku zaprasza dzieci na kolejny wakacyjny trening na mini boisku. Tym razem zajęcia poprowadzą trenerzy Akademii Piłkarskiej Talent.

W treningu, który rozpocznie się o godz. 11.00, będą mogli wziąć udział chłopcy i dziewczynki do 9 roku życia. Wcześniej, już od godz. 10.00, organizatorzy zapraszają na zabawę w dmuchanym miasteczku, na zjeżdżalni albo przy bramce celnościowej.

Stadion Miejski już kolejny raz w tym sezonie letnim zaprasza najmłodszych białostoczan i ich rodziców do aktywności fizycznej – mówi zastępca prezydenta Rafał Rudnicki. – Ta wakacyjna, sportowa propozycja pozwoli atrakcyjnie i rodzinnie spędzić czas wolny.

Zapisy dzieci chętnych do udziału w treningu prowadzone są drogą elektroniczną oraz na miejscu, w trakcie imprezy. Oświadczenie podpisane przez rodzica lub uprawnionego opiekuna należy kierować na adres: organizacje@stadion.bialystok.pl. Wzór oświadczenia znajduje się na stronie www.stadion.bialystok.pl. Więcej informacji o tym wydarzeniu można uzyskać pod numerem tel.: 85 654 86 77.

Agnieszka Błachowska

Zaproszenie na wakacyjne otwarte treningi na miniboisku Stadionu Miejskiego

Do góry