• Ilustracja do artykułu 1920x450.jpg

Białostocki Festyn Obywatelski

Dodana: 05.09.2017 12:43

Kategorie: Aktualności Budżet Obywatelski BO2018

Występy muzyczne, pokaz magii i iluzji, strefa zabaw dla najmłodszych – to tylko niektóre atrakcje czekające na uczestników Białostockiego Festynu Obywatelskiego. W najbliższą niedzielę białostoczanie zyskają też możliwość poznania projektów zakwalifikowanych do głosowania w ramach Budżetu Obywatelskiego 2018.

Białostocki Festyn Obywatelski odbędzie się w niedzielę (10 września) w Parku Planty – obok fontanny. Rozpocznie się w południe i potrwa do godz. 16.00. W trakcie festynu na scenie wystąpi białostocki artysta Maciej „Dziemian” Dziemiańczuk, Młodzieżowa Orkiestra Dęta oraz odbędzie się pokaz magii i iluzji Łukasza Granta („Grant Magic”). Imprezę poprowadzi dj Grodzki.

Na Białostockim Festynie Obywatelskim zostaną zorganizowane stoiska – organizacji pozarządowych oraz Budżetu Obywatelskiego 2018.

– Zapraszam mieszkańców na Białostocki Festyn Obywatelski, spotkajmy się w niedzielę na Plantach – powiedział zastępca prezydenta Przemysław Tuchliński. – W trakcie festynu odbędą się działania promocyjne związane z Budżetem Obywatelskim. Będzie to dobra okazja do poznania tegorocznych projektów zakwalifikowanych do głosowania oraz samych zasad październikowego głosowania.

Na mieszkańców będą czekały także liczne atrakcje sportowe – pokaz judo, tenisa stołowego, gry w bule oraz pokazy strzelania. W trakcie imprezy będzie można spotkać zawodników drużyny futbolu amerykańskiego Lowlanders Białystok, a także zrobić sobie zdjęcie w fotobudce. Specjalnie z myślą o najmłodszych przygotowane zostaną gry i zabawy oraz bezpłatna wata cukrowa.

Kamila Busłowska

Do góry