Samorządowy Turniej Piłki Nożnej
Autor
Dawid Gromadzki
Data umieszczenia
26.01.2012 09:22
22 stycznia 2012 roku w Łomży odbył się I Samorządowy Turniej Piłki Nożnej, w którym udział wzięła Reprezentacja Rady Miejskiej Białegostoku.
Najlepszym zespołem w Turnieju, którego organizatorem było Akademickie Forum Samorządowe i Samorząd Studencki, okazała się Rada Miejska Łomży pokonując w finale 2:1 drużynę Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości. Spotkanie, którego celem była pomoc dla studenta PWSIiP – Krzysztofa Blusiewicza, zgromadziło wielu fanów piłki nożnej.
Jeszcze przed rozgrywkami zostały rozlosowane grupy i już na początku los skrzyżował ze sobą drużyny Rady Miejskiej Łomży, Old boy’ów ŁKS Łomża i Rady Miejskiej Białegostoku. Pierwsze spotkanie drużyna Rady Miejskiej Białegostoku, którą reprezentowali Radni: Maciej Biernacki, Jacek Chańko, Tomasz Madras oraz Mariusz Nahajewski, zremisowała 2:2, tracąc wygraną w ostatnich minutach gry. Kolejne spotkanie z drużyną Rady Miejskiej Łomży, po bardzo wyrównanym początku, Rada Miejska Białegostoku przegrała 4:0. Ostatnie spotkanie to mecz o V miejsce i wygrana drużyny Rady Miejskiej Białegostoku z drużyną Sejmiku Województwa Podlaskiego 4:3.
Najważniejszym punktem turnieju były licytacje przedmiotów, podarowanych na ten szczytny cel, jakim jest pomoc w leczeniu Krzysztofa Blusiewicza, który w 2006 roku uległ wypadkowi samochodowemu.
Jeśli Ty także chcesz wspomóc Krzyśka możesz przekazać 1% podatku. To nic nie kosztuje, a może przybliżyć chłopaka do wymarzonej operacji. W zeznaniu podatkowym należy wpisać:
Organizacja pożytku publicznego – Fundacja Nadzieja Osób Poszkodowanych w Wypadkach Drogowych, nr KRS 0000198280, zaś w rubryce nr 128 formularza wskazać, że pieniądze ma otrzymać “Podopieczny Krzysztof Blusiewicz”.
|
   |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ostatnia modyfikacja: Dawid Gromadzki 26.01.2012, 09:28