A A A Przełącz na wysoki kontrast

 

 pl-PL en-Gb+

Podział Miasta na osiedla


Centrum  - osiedle nr 1

Ulice i place znajdujące się w granicach osiedla:
Akademicka-nieparzyste, Aleja Zakochanych, Armatnia, Artyleryjska, Biała, Bohaterów Getta, Botaniczna, Branickiego Jana Klemensa-parzyste brak budynków, Bulwar Józefa Blicharskiego, Bulwary Kościałkowskiego, Cieszyńska-nieparzyste, Cygańska, Częstochowska, Czysta, Dąbrowskiego Jana Henryka, dr Ireny Białówny , Elekryczna-parzyste budynek 12, nieparzyste 13-17, Grajewska, Grochowa, Grunwaldzka nieparzyste budynek 3, Kalinowskiego Konstantego, Kijowska-parzyste, Kilińskiego Jana, Kościelna-parzyste 2-8, nieparzyste 3, Krakowska -nieparzyste, Ks. Adama Abramowicza, Liniarskiego Władysława, Lipowa, Legionowa-parzyste, Malmeda Icchoka, Marjańskiego Józefa, Mazowiecka-parzyste 4-6, Mickiewicza Adama-parzyste 2-2C, nieparzyste 1-5, Młynowa-parzyste 2-36, nieparzyste 7-17, Nowy Świat, Odeska, Ołowiana, Piękna, Piłsudskiego Józefa – nieparzyste 3-21, parzyste, Piotrkowska, Plac Branickich, , część Placu dr n med. A. P. Lussy – brak budynków, Plac Jana Pawła II, Plac Niepodległości im. R. Dmowskiego, Plac Uniwersytecki,  Poleska-nieparzyste  od 51 do końca, Północna, Proletariacka, Przejazd, Rynek Kościuszki, Sienkiewicza Henryka-parzyste 2-26A, nieparzyste 1-9, Sienny Rynek, Skłodowskiej-Curie Marii-parzyste budynek 2, nieparzyste budynek 1, część ulicy Sosnowej – brak budynków, Spółdzielcza, Suraska, Świętojańska parzyste od 12 do końca, Św. Mikołaja, Św. Rocha-parzyste, Waryńskiego Ludwika, Włókiennicza, Zamenhofa Ludwika, Żabia, Żytnia.

Białostoczek - osiedle nr 2

Ulice i place znajdujące się w granicach osiedla:
1-szej Armii  Wojska Polskiego, Al. Tysiąclecia P. P.-parzyste 4C-72, nieparzyste 1-67, Białostoczek, Bielska, Brzeska, Buska, Gen. Władysława Andersa-nieparzyste 71-87, Gen. Stanisława Maczka-brak budynków, Giżycka, Gołdapska, Grodzieńska, Hajnowska, Kombatantów, Kowieńska, Kozłowa, Lidzka, Łańcucka, Olecka, Olsztyńska, część Placu Ks. M. Sopoćki – brak budynków, Płocka, Poleska-parzyste 46-52, Przytorowa, Racławicka, Radzymińska, Siemiatycka, Sitarska, Skidelska, Sokólska, Suwalska, Świsłocka, Wileńska, Wołkowyska, Zagumienna.

Sienkiewicza – osiedle nr 3

Ulice i place znajdujące się w granicach osiedla:
Chmielna, Ciepła, Fabryczna-parzyste 2-50, nieparzyste 1-57, Jagienki, Jurowiecka, Nowogródzka, Ogrodowa-parzyste-2-4, nieparzyste od początku do 7A i 7/1, Piłsudskiego Józefa-brak budynków, Plac Inwalidów Wojennych, część Placu Ks. M. Sopoćki – brak budynków, Plac Wyzwolenia, Poleska-nieparzyste 13-47/1, parzyste budynek 42, Sienkiewicza Henryka-nieparzyste 49-89, Wąska-parzyste od 4 do 6, nieparzyste 15-25.

Bojary – osiedle nr 4

Ulice i place znajdujące się w granicach osiedla:
Branickiego Jana Klemensa-nieparzyste 1-17E, Chopina Fryderyka-nieparzyste, Daleka-nieparzyste, Dobra, Elektryczna-parzyste 4-8, nieparzyste 1-9, Gliniana, Kamienna, Koszykowa, część ulicy Kościelnej- brak budynków, Kraszewskiego Józefa Ignacego, Łąkowa, Modlińska, Ogrodowa-nieparzyste 11-31, parzyste 10-12, Orla, Pałacowa, Piasta – nieparzyste 5-21, parzyste 2-32, Piłsudskiego Józefa-nieparzyste budynek 29, część Placu dr n. med. A. P. Lussy, Poprzeczna, , Próżna, Przygodna, Ryska, Sina, Sienkiewicza Henryka – parzyste 28-114A, Skorupska-nieparzyste, Słomiana, Słonimska, Sobieskiego Jana III, Sowia, Sporna, Starobojarska, Stary Rynek, Staszica Stanisława nieparzyste , parzyste 8-22, Szczygla, Św. Wojciecha-nieparzyste, Świętojańska-parzyste 2A-10, Towarowa parzyste 2-2A, Warszawska- parzyste 2-52/1, nieparzyste od 1 do 65, Wiktorii, Wróbla , Wylotna, Złota.

Piaski - osiedle nr 5


Ulice i place znajdujące się w granicach osiedla:
Akademicka-parzyste, Bułgarska, Czackiego Tadeusza, Kawaleryjska-brak budynków, Krasińskiego Zygmunta, Legionowa-nieparzyste, Mazowiecka-nieparzyste, Olszowa, część Placu Katyńskiego – brak budynków, Prosta, Przekątna, Rybny Rynek, Skłodowskiej-Curie Marii-parzyste 4-26, nieparzyste 3-23, Sportowa, Sucha, Szpitalna, Świerkowa-parzyste, Świętojańska-brak budynków, Targowa, Waszyngtona Jerzego, Wesoła, Wiejska-nieparzyste, Wojskowa, Wołodyjowskiego Michała-parzyste, Zwierzyniecka-parzyste 4-44/1, nieparzyste 1-21/1, Żelazna.

Przydworcowe - osiedle nr 6

Ulice i place znajdujące się w granicach osiedla:
Angielska, Bażantarska, Bliska, Bohaterów Monte Cassino, Brukowa, Chełmska, Ciechanowska, Cieszyńska-nieparzyste, Czarna, Gen. Józefa Bema-parzyste 2-58, nieparzyste 1-61/1, Grunwaldzka-parzyste, nieparzyste od 5 do końca, Jasna, Kardynała Stefana Wyszyńskiego ,Kielecka, Kijowska-nieparzyste, Kochanowskiego Jana, Kopernika Mikołaja-parzyste, Krakowska-parzyste, Krótka, Kurpiowska, Lubelska, Łomżyńska, Łukowska, Marmurowa, Mazowiecka – parzyste od 38 do końca, Mławska, Młynowa – parzyste od 40 do końca, nieparzyste od 19 do końca, Mohylowska, Opatowska, Ostrowiecka, Przechodnia, Sosnowa, Stołeczna, Sukienna, Szczuczyńska, Św. Rocha-nieparzyste, Toruńska, Warecka, Witebska, Żółta.

Młodych - osiedle nr 7


Ulice i place znajdujące się w granicach osiedla:
Al. Jana Pawła II - nieparzyste 35-47, Asnyka  Adama, Dąbrowskiej  Marii, Gałczyńskiego Konstantego Ild., Gen. Władysława Sikorskiego - brak budynków, Gruntowa, Hetmańska-parzyste od 2 do 42 i 94-106A, nieparzyste 15-97, Kobryńska, Kolejowa-nieparzyste, Konduktorska, Kossak-Szczuckiej Zofii, Kruczkowskiego Leona, Marczukowska nieparzyste od początku do 27 i parzyste oprócz budynków 16-18, Nałkowskiej Zofii, Płaska, Promienna, Prowiantowa, Reymonta Władysława, Skrajna brak budynków, Spokojna, Ślusarska, Zwycięstwa-nieparzyste.

Antoniuk - osiedle nr 8

Ulice i place znajdujące się w granicach osiedla:
Al. Solidarności, Al. Jana Pawła II-parzyste 52-56, Antoniukowska, Broniewskiego Władysława, Choroszczańska, Głowackiego Bartosza, Knyszyńska , Kolejowa - parzyste, Narewska, Ordonówny Hanki, Owsiana, Stalowa, Świętokrzyska, Tuwima Juliana, Ukośna, Wiatrakowa, Widok, Wierzbowa, Wysoka, Zielone Wzgórze, Zwycięstwa-parzyste.

Jaroszówka - osiedle nr 9


Ulice i place znajdujące się w granicach osiedla:
Agatki, Al. Tysiąclecia P. P.-nieparzyste budynek 69, parzyste 76-82, Aliny, Armii Ludowej, Bagnówka-kolonia, Balladyny, Baśniowa, Batorego Stefana, Berezyńska, Biebrzańska, Błękitna, Boruty, Bursztynowa, Bystrzycka, Chodkiewicza Karola, Cicha, Cypiska, Czarnej Hańczy, Czerwonego Kapturka, Diamentowa, Domeyki Ignacego, Dożynkowa, Duracza Teodora, Dyngusowa, Dźwińska, Familijna, Gaskiewicza Dymitra, Gedymina, Gen. Władysława Andersa-parzyste, Gen. Stanisława Maczka – brak budynków, Gen. Stefana Grota-Roweckiego , Goszczyńskiego Seweryna, Gościnna, Gwiazdkowa, Hałki Stanisława, Hanki, Hubala, Jacka, Jagiełły Władysława, Janosika, Jaroszówka, Jaspisowa, Jęczmienna, Jutrzenki, Kameralna, Karpowicza Aleksandra, Kasprzaka Marcina, Kirkora, Kłosowa, Kopciuszka, Koralowa, Kordiana, Kościńskiego Zygmunta, Krasickiego Janka, Krasnoludków, Króla Zygmunta Augusta , Królowej Bony, Królowej Jadwigi, Krzyżowa, Księcia Kiejstuta , Księcia Witolda , Lazurowa, Lelewela Joachima, Łącznikowa, Łokietka Władysława, Malachitowa, Modra, Nadbużańska, Niemeńska, Notecka, Obłoków, Odrzańska, Ondraszka, Partyzantów, Pietrasze, Plastusia, Prypecka, Przytulna, Radosna, Raginisa Władysława-parzyste od 60 do końca, nieparzyste, Róży Wiatrów, Rumcajsa, Rycerska, Sawickiej Eweliny, Skalna, Skarżyńskiego Stanisława, Skrzatów, Staffa Leopolda, Szczęśliwa, Szmaragdowa, Św. Maksymiliana Marii Kolbego, Topazowa, Trawiasta-nieparzyste od 49 do końca, Uśmiechu, Wallenroda Konrada , Warneńczyka Władysława, Wasilkowska -nieparzyste od 55 do końca, Węgierki Aleksandra, Wiankowa, Wiklinowa, Wilejki, Wiślana, Wybickiego Józefa, Wymarzona, Wysockiego Władysława, Zapolskiej Gabrieli, Zgoda, Ziółkowskiego Józefa, Zygmunta Starego, Żółkiewskiego Stanisława.

Wygoda - osiedle nr 10


Ulice i place znajdujące się w granicach osiedla:
27-go  Lipca  , 42 Pułku Piechoty, Antoniewicza Jerzego, Bacewicz Grażyny, Baczyńskiego Krzysztofa-Kamila, Bagienna, Bagnowska, Banachiewicza Tadeusza, Bogusławskiego Wojciecha, Brodowicza Zygmunta, Brzechwy Jana, Brzostowskiego Karola, Chabrowa, Chełmońskiego Józefa, Chętnika Adama, Chłopska, Ciasna, Ciołkowskiego Konstantego – parzyste 94B-106, nieparzyste od 177 do końca, Dolistowska, Drzymały Wojciecha, Dunikowskiego Xawerego, Fabryczna nieparzyste od 89 do końca i parzyste od 52 do końca, Fredry Aleksandra, Gen. Władysława Andersa-nieparzyste 5-5D, Glogera Zygmunta, Gogola Mikołaja, Gorbatowa Aleksandra, Gorkiego Maksyma, Gradowa, Harnasiów, Honorowych Krwiodawców, Jaracza Stefana, Jesienna, Kantora Tadeusza, Kapralska, Karłowicza Mieczysława, Karnego Alfonsa, Kątowa, Kluka Jana Krzysztofa, Komunalna, Korczaka Janusza, Kościałkowskiego Zyndrama, Krańcowa, Ks. Aleksandra Syczewskiego , Księcia Józefa Poniatowskiego, Leca Stanisława, Leńskiego Juliana, Ludowa, Makowa, Makuszyńskiego Kornela, Matejki Jana, mjr Henryka Sucharskiego , Młoda, Moniuszki Stanisława, Niemcewicza Juliana Ursyna, Norwida Cypriana Kamila, Nowakowskiego Seweryna, Nowowiejskiego Feliksa, Obrońców Westerplatte, Oczki Wojciecha, Odległa, Ofiar Majdanka, Ogińskiego Michała-Kleofasa, Paska Jana Chryzostoma, Pieczurki, Pionierska, Pola Wincentego, Poleska-parzyste brak budynków, Prądzyńskiego Ignacego, Pułkowa, Pusta, Puszkina Aleksandra, Raginisa Władysława-parzyste 2-38, Robotnicza, Rolna, Rubinowicza Wojciecha, Sadowa, Sandomierska, Saperska, Sąsiedzka, Sekcyjna, Siedleckiego Wacława, Siewna, Skargi Piotra, Stepowa, Struga Andrzeja, Synów Pułku, Szymanowskiego Karola, Ściegiennego Piotra,  Środkowa, Św. Józefa, Tarasowa, Tarnowska, Traugutta Romualda, Trawiasta-parzyste, nieparzyste  1-37, Ustronna, Wańkowicza Melchiora, Wasilkowska -parzyste, nieparzyste 1-53B, Wąska parzyste od 28 do końca i nieparzyste od 37 do końca, Węglowa, Wieniawskiego Henryka, Włościańska, Wschodnia, Wyki Kazimierza, Wyspiańskiego Stanisława, Zacisze, Zana Tomasza, Zawadzka, Zoli Emila, Żeleńskiego Boya, Żmichowskiej Narcyzy, Żniwna, Żołnierska, Żwirowa, Żyzna.

Piasta I - osiedle nr 11


Ulice i place znajdujące się w granicach osiedla:
Chrobrego Bolesława-nieparzyste, Czarnieckiego Stefana, Daleka-parzyste, Grzybowa, Ks. St. Andrukiewicza, Mieszka I, Piasta-nieparzyste od 23 do 129, parzyste 50-54  130-154, Piastowska-nieparzyste-11-23, parzyste brak budynków, Plac Ducha Świętego, Skorupska-parzyste, Spacerowa, Sybiraków, Towarowa-parzyste 4-22, część ulicy Wołyńskiej – nieparzyste brak budynków, parzyste 148-156.

Piasta II - osiedle nr 12

Ulice i place znajdujące się w granicach osiedla:
Branickiego Jana Klemensa-nieparzyste 19-29A, Chopina Fryderyka-parzyste, Chrobrego Bolesława-parzyste, Orzeszkowej Elizy nieparzyste od 17 do końca i parzyste od 34 do 36, Piastowska-nieparzyste 3-9, parzyste brak budynków, część Placu Witolda Antonowicza – brak budynków, Staszica Stanisława-parzyste 2-4, Świętojańska-nieparzyste 1-7,  Św. Wojciecha-parzyste, Warszawska-nieparzyste od 67 do 119, parzyste 54-78.

Skorupy - osiedle nr 13

Ulice i place znajdujące się w granicach osiedla:
Baranowicka, Branickiego Jana Klemensa-nieparzyste 31-35, Cała, Ceramiczna, Ciesielska , Ciołkowskiego Konstantego-nieparzyste 69-175B, parzyste 16-92C, Dojnowska-nieparzyste, Dojlidy Fabryczne-nieparzyste 1-11, Gospodarska, Górnicza, Gródecka, Hutnicza, Iglasta, Juranda, Kajki Michała, Kąpielowa, Kmicica, Kolonijna, Korzeniowskiego Józefa Konrada, Kujawska, Leśna, Liściasta, Lubuska , Łużycka, Małopolska, Mokra, Naftowa, Nowatorska, Nowowarszawska-nieparzyste, parzyste 4-78, Obrębowa, Opolska, Piaskowa, Piasta-parzyste 156/1-158, Piastowska-nieparzyste brak budynków, Pionowa, część Placu Witolda Antonowicza – brak budynków, Plażowa-nieparzyste 17-91, parzyste 8-48, Podłużna, Pomorska, Pozioma, Przejściowa, Puchatka, Rzeszowska, Serwitutowa, Sobolewska, Sowlańska, Stawowa-nieparzyste 39-51, parzyste 20-50, Śmiała, Turystyczna, Warmińska, Wczasowa, Wielkopolska, Wołyńska – nieparzyste 1-37, parzyste 2-40, Zagłoby, Zaściańska, Zaułek Kłodzki, Zaułek Łęczycki, Zaułek Olsztyński, Zaułek Podhalański, Zbożowa, Zdrowa, Zuchów, Źródlana.

Mickiewicza - osiedle nr 14


Ulice i place znajdujące się w granicach osiedla:
11-go Listopada, Augustowska, Bednarska, Białowieska, Bracka , Branickiego Jana Klemensa-parzyste brak budynków, Brańska, Cienista, Ciołkowskiego Konstantego-nieparzyste 1-65, Dojlidzka, Drewniana, Folwarczna, Gdańska, Gliwicka, Grottgera Artura, Hoża, Jagiellońska, Jagodowa, Kawaleryjska-nieparzyste brak budynków, Kołodziejska , Konopnickiej Marii, Księżycowa, Kwiatowa, Letniska, Lwowska, Ładna, Łódzka, Mickiewicza Adama-nieparzyste 7-91, parzyste 14-102, Modrzewiowa, Murarska, Nowowarszawska-parzyste 84-92/1, Orzeszkowej Elizy nieparzyste od początku do 15A i parzyste od początku do 26, Parkowa, część Placu Katyńskiego – brak budynków, część Placu Witolda Antonowicza – brak budynków, Pod Krzywą, Podleśna, Prusa Bolesława, Przemysłowa, Romantyczna, Saska, Słowackiego Juliusza, Szczecińska, Śląska, Świerkowa nieparzyste, Świętojańska-nieparzyste 13-19, Urocza, Wiosenna- nieparzyste, Wołodyjowskiego Michała – nieparzyste, Zaułek Bracki, Zaułek Zakopiański, Zwierzyniecka-nieparzyste 25A-39, parzyste 50/1-82, Żwirki i Wigury.

Dojlidy - osiedle nr 15

Ulice i place znajdujące się w granicach osiedla:
Bartnicza, Bobrów, Bociania, Borsucza, Ciołkowskiego Konstantego-parzyste 2/2-12C, Dojnowska-parzyste, Dojlidy Fabryczne-parzyste, nieparzyste od 13 do końca, Jaskółcza, Jelenia, Kormoranów, Krecia, Królicza, Ks. Stanisława Suchowolca , Kuropatwia, Łabędzia, Łosia, Michałowskiego Jana, Mickiewicza Adama-parzyste budynek 106, nieparzyste 95-95F, Myśliwska, Niedźwiedzia, Nowowarszawska-parzyste 116-128, Pawia, Plażowa-parzyste 88 C-88D, Ptasia, Rondo 10 Pułku Ułanów Litewskich, Rysia, Sarnia , Sępia, Słowicza, Sokola, Stawowa-parzyste 2-14, nieparzyste 1-37/1, Strusia, Szpacza, Tygrysia, Wiewiórcza, Wilcza, Zajęcza, Żółwia, Żubrów, Żurawia.

Bema - osiedle nr 16


Ulice i place znajdujące się w granicach osiedla:
Bydgoska, Celownicza, Gen. Józefa Bema-nieparzyste 75 do końca i parzyste od 62 do100C, Kanonierska, Kopernika Mikołaja-nieparzyste, Kresowa, Lisia, Pińska, Pogodna – parzyste, Składowa-nieparzyste, Tęczowa, Wiejska-parzyste od początku do 12, Wojsk Ochrony Pogranicza, Zdrojowa.

Kawaleryjskie - osiedle nr 17

Ulice i place znajdujące się w granicach osiedla:
Ciołkowskiego Konstantego-nieparzyste brak budynków, Dzielna, Gen. Józefa Sowińskiego , Gołębia, Grażyny, Harcerska, Horodniańska, Kawaleryjska – parzyste 4-64, nieparzyste, Kominek, Kredytowa, Kręta, Krucza-nieparzyste 1-5A, parzyste 2-4A, Ks. Abp Edwarda Kisiela , Mrówcza, Nowa, Pajęcza, Pancerna, Plater Emilii , Pogodna-nieparzyste, Południowa, Pracownicza, Pszczela, Pułaskiego Kazimierza -nieparzyste 9-45A i 45/1, parzyste 2-32, Rondo 10 Pułku Ułanów Litewskich, Równa, Sławińskiego Witolda-nieparzyste, Słoneczna, Strzelecka, Ułańska, Wiejska-parzyste 60-78, Wiosenna-parzyste, Wspólna, Zachodnia-nieparzyste od początku do 15A oprócz budynku 9/1 i parzyste 2-2D, Zapiecek, Zielna, Żeromskiego Stefana-nieparzyste.

Nowe Miasto - osiedle nr 18


Ulice i place znajdujące się w granicach osiedla:
Al. Ignacego J. Paderewskiego , Cementowa, Dubois Stanisława, Ekologiczna, Handlowa, Hurtowa, Kawaleryjska – parzyste od 70 do końca, Krucza-nieparzyste 5/1-7, parzyste od 6 do końca, Łodzińskiego Piotra, Magazynowa, Oboźna, Octowa, Pułaskiego Kazimierza -nieparzyste od 47 do końca, parzyste 34-156, Rondo 10 Pułku Ułanów Litewskich, Rzymowskiego Wincentego, Sejneńska, Składowa-parzyste, Sławińskiego Witolda-parzyste, Starosielce, Ścianka, Św. Kingi, Transportowa, Wapienna, Wiadukt, Zachodnia-nieparzyste budynek 9/1, parzyste 2/5 do końca, Żeromskiego Stefana- parzyste.

Zielone Wzgórza - osiedle nr 19

Ulice i place znajdujące się w granicach osiedla:
Al. Niepodległości - parzyste, część ulicy Hetmańskiej – parzyste brak budynków, nieparzyste od 103 do końca, Konwaliowa, Ks. Jerzego Popiełuszki-nieparzyste 15-27, Lniana, Magnoliowa, Różana, Rumiankowa, Słonecznikowa, Storczykowa, Wrocławska - parzyste, Zielonogórska parzyste i nieparzyste.

Starosielce - osiedle nr 20

Ulice i place znajdujące się w granicach osiedla:
Al. Jana Pawła II- nieparzyste brak, Al. Niepodległości-nieparzyste Bałtycka, Barszczańska, Belgijska, Białoruska, Chorwacka, Czeska, Duńska, Elewatorska, Estońska, Fińska, Francuska, Grecka, Hiszpańska, Holenderska, Irlandzka, Klepacka, Klonowa, Korycińska, Krzywoń Anieli, Ks. Jerzego Popiełuszki-nieparzyste od 69 do końca, Ks. Pawła Grzybowskiego , Kubańska, Lawendowa, Letnia, Litewska, Łotewska, Meksykańska, Miodowa, Mongolska, Niewodnicka, Norweska, Nowosielska, Okrzei Stefana, Pajkerta Edwarda, Pazińskiego Romana, Polowa, Polska, Portugalska, Reja Mikołaja, Rumuńska , Rybnika Aleksandra, Serbska, Serwisowa, Skandynawska, Słowacka, Słoweńska, Szkolna, Szwajcarska, Św. Andrzeja Boboli-nieparzyste 1-51, parzyste 2-74, Troczewskiego Zbigniewa, Turowskiego Józefa, Ubocze, Ukraińska, Warsztatowa, Watykańska, Węgierska, Wiedeńska, Wietnamska, Włoska, Wrocławska-nieparzyste, Zielonogórska – brak budynków, Zimowa.

Słoneczny Stok - osiedle nr 21


Ulice i place znajdujące się w granicach osiedla:
Hetmańska-parzyste od 68 do 92/1, Gen. Władysława Sikorskiego-parzyste, Ks. Jerzego Popiełuszki-parzyste 2-16, Marczukowska – nieparzyste od 33 do końca i parzyste 14-18, Skrajna – parzyste i nieparzyste, Stroma, Upalna, Wincentego Witosa.

Leśna Dolina - osiedle nr 22

Ulice i place znajdujące się w granicach osiedla:
Al. Jana Pawła II-nieparzyste 57-91, Armii Krajowej, Bacieczki -parzyste 200-216, nieparzyste 143-225, Batalionów Chłopskich, Gen. Władysława Sikorskiego-nieparzyste, Ks. Jerzego Popiełuszki-parzyste 60-108, Niska, Powstańców, Szarych Szeregów, Św. Andrzeja Boboli-parzyste 78-114, nieparzyste od 53 do końca.

Wysoki Stoczek - osiedle nr 23

Ulice i place znajdujące się w granicach osiedla:
Al. Jana Pawła II-parzyste 58-78, Aleja Konstytucji 3 Maja, Antoniuk Fabryczny-nieparzyste, Blokowa, Budowlana, Bystra, Długa, Dworska, Działkowa, Dziecinna, Fiedorowicza Konrada, Gromadzka, Kołłątaja Hugo-nieparzyste 7-19, parzyste 24-36, Ks. Abp R. Jałbrzykowskiego, Łagodna, Ogrodniczki, Pochyła, Pomiarowa, Przycmentarna, Rzemieślnicza, Scaleniowa, Studzienna, Swobodna, Szeroka, Wysoki Stoczek.

Dziesięciny I - osiedle nr 24

Ulice i place znajdujące się w granicach osiedla:
Akacjowa, Antoniuk Fabryczny- parzyste 8-34, Brzozowa, Bukowa, Cedrowa, Cisowa, Cyprysowa, Daktylowa, Dębowa, Dziesięciny, Figowa, Gajowa- nieparzyste 1-45, parzyste 2-48, Gen. Stanisława Maczka-nieparzyste 31-33, Gen. Zygmunta Berlinga- nieparzyste budynek 31, parzyste, Jałowcowa, Jaśminowa , Jaworowa, Jesionowa, Jodłowa, Kalinowa, Kasztanowa, Kokosowa, Leszczynowa, Malinowa, Morelowa, Oliwkowa-parzyste, Orzechowa, Palmowa- nieparzyste brak budynków, Św. Kazimierza-nieparzyste budynek 1, parzyste budynek 2, Wiązowa, Wrzosowa, Zagórna brak budynków.

Dziesięciny II - osiedle nr 25


Ulice i place znajdujące się w granicach osiedla:
Antoniuk Fabryczny- parzyste od 40 do końca, Gajowa - nieparzyste od 53 do końca, parzyste od 52 do końca, Gen. Stanisława Maczka- nieparzyste brak budynków, Gen. Zygmunta Berlinga – nieparzyste 5-27, Jarzębinowa, Oliwkowa - nieparzyste, Palmowa, Porzeczkowa, Św. Kazimierza budynek 12, Wiśniowa, Zagórna-nieparzyste 5-39, parzyste 2-10.

Bacieczki - osiedle nr 26

Ulice i place znajdujące się w granicach osiedla:
Al. Jana Pawła II- parzyste 92-100, Astronautów, Bacieczki – parzyste 2-142, nieparzyste 1-131, Elektronowa, Esperantystów, Gen. Franciszka Kleeberga-nieparzyste 5-37, Gen. Leopolda Okulickiego, Gen. Stanisława Maczka-nieparzyste budynek 89 , Grabowskiego Antoniego, Gwiezdna, Herberta Zbigniewa, Ikara, Jowisza, Kazaneckiego Wiesława, Kołłątaja Hugo- nieparzyste  od 63 do końca, parzyste brak, Komarowa Władimira, Komety, Komisji Edukacji Narodowej, Kosmiczna, Ks. Witolda Pietkuna ,  Mackiewicza Józefa, Marsa, Merkurego, Miętowa,  Mikołajczyka Stanisława, Nadrzeczna, Narodowych Sił Zbrojnych, Neptuna, NMP Królowej Rodzin, Orbitalna, Orkana Władysława, Owocowa, Pietkiewicza Michała, Planetarna, Plutona, Produkcyjna - nieparzyste 1-91, parzyste 2-78, Rakietowa, Rtm. Witolda Pileckiego , Satelitarna, Saturna, Strażacka, Szaykowskiej Berty, Szewko Stanisława, Tetmajera Kazimierza, Urana, Wenus, Wróblewskiego Walerego, Andromedy, Oriona, Syriusza.

Zawady - osiedle nr 27

Ulice i place znajdujące się w granicach osiedla:
Al. Tysiąclecia P.P. –nieparzyste 73-77, parzyste budynek 84, Bohuna, Chmielowa, Dolna, Gen. Franciszka Kleeberga- parzyste, Gen. Stanisława Maczka-parzyste, Końcowa, Kryształowa, Liliowa, Lodowa, Oleńki, Orląt Lwowskich, Polna, Produkcyjna – parzyste od 84 do końca, nieparzyste od 95 do końca, Przędzalniana, Radziwiłła Janusza, Sapiehy Pawła, Skrzetuskiego Jana, Szosa Ełcka, Śnieżna, Tkacka, Wspaniała, Zamoyskiego Jana, Zawady.

Dojlidy Górne - osiedle nr 28

Ulice i place znajdujące się w granicach osiedla:
Agawy, Albatrosa, Algebraiczna, Astrów, Azaliowa, Bajeczna, Berberysowa, Browarowa, Brzegowa, Brzoskwiniowa, Bukszpanowa, Busolowa, Cukiniowa, Cumownicza, Cyfrowa, Cytrynowa, Czereśniowa, Daliowa, Dodatnia, Dojlidy Górne, Dokerów, Dolina Stawów, Drzewna, Dzwonkowa, Edukacyjna, Falowa, Fregatowa, Funkcyjna, Geometryczna, Gerberowa, Gminna, Goździkowa, Górna, Grabowa, Halicka, Helska, Hiacyntowa, Holownicza, Irysowa, Jachtowa, Jaskrów, Jastrzębia, Kadłubowa, Kaktusowa, Kanarkowa, Kapitańska, Kolonia Dojlidy, Kolorowa, Komandorska, Koperkowa, Kotwicowa, Kowalska, Kraski, Krokusowa, Kryniczna, Krzywa, Leśna Polana, Leśne Echa, Leśnej Jagody, Liniowa, Logarytmiczna, Lubczykowa, Maciejki, Macierzanki, Majowa, Malwowa, Margerytki, Marynarska, Masztowa, Matematyczna, Milowa, Mnożna, Morska, Motyla, Nad Potokiem, Narcyzowa, Nasienna, Nasturcjowa, Niezapominajki, Okrętowa, Ordynacka, Ostróżki, Pagórkowa, Paprociowa, Pelargonii, Perłowa, Pierwiastkowa, Piracka, Pływacka, Pod Lasem, Podmokła, Pokładowa, Poranna, Posejdona, Potokowa, Promowa, Przelotowa, Przepiórki, Pszeniczna, Rejsowa, Rybitwy, Rzeczna, Sasanki, Sezamkowa, Sieciowa, Sikorki, Skowronkowa, Solnicka, Sterowa, Stoczni Gdańskiej, Stokrotki, Strumykowa, Szafirowa, Szkwałowa, Sztormowa, Św. Jana Chrzciciela, Tulipanowa, Ułamkowa, Wigierska, Wiosłowa, Wodna, Wolińska, Zabłudowska, Zagórki, Zalesie, Zatokowa, Zawilców, Zielona, Zielone Jabłuszko, Żeglarska.



 

Poleć znajomemu Drukuj stronę
Jeśli masz uwagi lub propozycje do tej strony, to napisz do nas.
Wybierz kategorię
Treść:
Adres e-mail Na ten adres zostanie wysłana prośba o potwierdzenie wpisu. Dowiedz się więcej
captcha
Wpisz kod z obrazka
Wyślij wiadomość